Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki lehet jutni a sikertelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet jutni a sikertelenségből 36 évesen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel melós valaki, legmagasabb végzettsége csak érettségi és portásként dolgozik. Nincs saját ingatlana meg autója. Tapasztalatlan a nők terén mert kövér. És szert kialakult egy erős depresszió ami miatt önként nem is próbálkozott soha igazán a nőknél. Pedig vágyik a szeretetre, szexre stb.



Ebből még ki lehet jönni? Lehet még egészséges élete / kapcsolata egy nővel ? Vagy éljen tovább a macskával magányosan “munka - haza- munka - posta - vásárlás - munka; körforgásban amíg meg nem döglik?


Ne írjatok hogy dolgozzon 3 munkahelyen pihenés helyett. Meg mèg tanuljon is tovább. Meg fogyjon le. Mert ennyire sem képes.


ápr. 17. 07:19
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
71%
Ha a depresszión elkezdene dolgozni, akkor szép lassan helyre jönne minden. Viszont ha ugyan úgy nem csinál semmit, akkor ugyanaz lesz, mint eddig. Mitől változna?
ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Depresszió addig nem szűnik meg amíg nem kap női szeretetett / elfogadást. De mivel csóró meg dagi ezért nem kell egy nőnek se. Így nem változik semmi.
ápr. 17. 07:25
 3/57 anonim ***** válasza:
49%
Portás vagy postás?
ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
80%

2: Depresszió akkor se szűnik meg, ha kap női szeretetet, mert ez egy mélyebre nyúló sérülés, aminek érdemes megtalálni az okát. Hogyha mindez régóta tart, keress fel egy jó szakembert, vedd nagyon komolyan és kezdj dolgozni rajta!


Csóróság és dagiságon szintén lehet változtatni, tőled függ, hogy kitörsz belőle, avagy nem változtatsz semmin!

ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

3


Miért lényeges információ ez számodra?

ápr. 17. 07:31
 6/57 A kérdező kommentje:

3


(Hogyha mindez régóta tart,)


Nem olyan régóta, kb 25 éve.

ápr. 17. 07:33
 7/57 anonim ***** válasza:
68%
Akkor meg minek neki nő. Úgyse tud semmit nyújtani, nyaralni se tudja elvinni.
ápr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

7


Nyaralást a férfinek egymaga kell fizetni? 😮

ápr. 17. 07:36
 9/57 anonim ***** válasza:
87%

A depressziót szakember kezeli, nem a női szeretet.

Lefordítom amit írtál, hátha megérted: van egy szar munkám, kövér vagyok és depressziós, emiatt nincs párkapcsolatom se. Nagyon jól tudom, hogy mit kellene tennem. A megoldás az lenne, hogy képzem magam, lefogyok és kezeltetem a depressziómat, de ezekre nem vagyok hajlandó, inkább azt várom, hogy majd valamilyen nő megszán és megoldja helyettem a problémámat.


Kérdező, van egy rossz hírem. Ez a te bajod, nem másé. Semmilyen nő ezt nem tudja és nem is akarja megoldani helyetted. Ha te nem változtatsz, akkor így maradsz.

ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A boldogság nem létezik ***** válasza:
29%
Elég csúnya dolog hitegetni szegény kérdezőt... A depresszió nem gyógyítható, maximum megtanulhatsz együtt élni vele egy szakember útmutatójával. Elrejteni mások elől, úgy tenni, mintha nem volna. Fárasztó és nehéz, de lehetséges. Igaz, értelme nincs.
ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!