Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki lehet jutni a sikertelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet jutni a sikertelenségből 36 évesen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel melós valaki, legmagasabb végzettsége csak érettségi és portásként dolgozik. Nincs saját ingatlana meg autója. Tapasztalatlan a nők terén mert kövér. És szert kialakult egy erős depresszió ami miatt önként nem is próbálkozott soha igazán a nőknél. Pedig vágyik a szeretetre, szexre stb.



Ebből még ki lehet jönni? Lehet még egészséges élete / kapcsolata egy nővel ? Vagy éljen tovább a macskával magányosan “munka - haza- munka - posta - vásárlás - munka; körforgásban amíg meg nem döglik?


Ne írjatok hogy dolgozzon 3 munkahelyen pihenés helyett. Meg mèg tanuljon is tovább. Meg fogyjon le. Mert ennyire sem képes.


ápr. 17. 07:19
1 2 3 4 5 6
 41/57 A boldogság nem létezik ***** válasza:
23%

Rajzos bemutató a 37-es empátia-bajnok jelleméről:


[link]

ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
40%
Velem a szegény nők se állnak szoba
ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 denumer ***** válasza:
100%
Amíg önmagad nem rakod rendbe és leszel elégedett az életeddel, addig másnak sem leszel vonzó. Egyedül te tudsz tenni azért, hogy jóra forduljon a sorsod. Azzal, hogy kifogásokat keresel csak magadnak ártasz, a többi embert nem fogja érdekelni van-e valakid.
ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Empatia bajnok na jólvan. Amúgy igen vannak ilyenek.


A kedvencem a elkényeztetett típus aki gazdag családba születik. 18 évesen már van autója , lakása a szüleitől kapva. 30 éves koráig tanulhatják aztán össze találkozik valakivel aki szegény családba született és 20 éves kora óta 3 műszakban kénytelen dolgozni! Aztán elkezdi neked miért nincs lakásod ? Miért nem keresel egymilliót ? Miért nem jártál egyetemre ? Hiszen ha “nekem” ment akkor neked miért nem? Lusta disznó voltál tanulni biztosan. Bárkinek lehet 70 milliós mercije 17 évesen önerőből 😀😒

ápr. 17. 09:58
 45/57 A boldogság nem létezik ***** válasza:
35%

"Amíg önmagad nem rakod rendbe és leszel elégedett az életeddel, addig másnak sem leszel vonzó."


A többség utána sem, csak az, aki amúgy is tökéletes külsővel rendelkezik és csak az önbizalomhiánya volt a gond. Azért a tökéletes külső nem váltható ki ezzel.

ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
83%

Kérdezö, az összes hozzászólásod a kifogásokról szól. Nem akarom részletezni a gyerekkoromat, mert nem ide tartozik, de legyen elég, hogy két alkesz szülö mellett nöttem fel úgy, hogy se fütés, se folyóvíz nem volt a házunkban. A parízer ünnepi lakoma volt. Mégis itt vagyok, mára van saját otthonom, tanultam eleget, jó munkahelyem van jó fizetéssel, pedig én se jártam egyetemre. Söt, a mai napig képzem magam, meg is van az eredménye.

A rossz családból jövök kifogás max. 20 éves korodig állja meg a helyét, utána rajtad áll, hogy mit hozol ki magadból.

A portás munka meg pont olyan, hogy ott böven a kezedbe lehet fogni egy könyvet.

ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
32%
Nekem tetszenek a dagi férfiak. Ha közel laknál hozzám, akár össze is járogathatnánk. A foglalkozásod nem érdekel.
ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A boldogság nem létezik ***** válasza:
57%

47.


Ez nagyon gonosz tréfa. Oké, hogy a kérdező hülye, de ez már túlzás.

ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Kérdező nem hülye 48 as
ápr. 17. 11:43
 50/57 anonim ***** válasza:
65%

"mèg tanuljon is tovább. Meg fogyjon le. Mert ennyire sem képes."


Nem, menthetetlen vagy, de nem kell mindenkinek szaporodnia. Csak így tovább, hajrá! 👍

ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!