Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamelyik 16 éves srácnak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik 16 éves srácnak 2 lány furulyázik a dizsibe,valamelyik férfi 40 évesen még egy köszönêst se kap?

Figyelt kérdés
Ez,így,oké?
ápr. 17. 12:43
 11/98 anonim ***** válasza:
84%

"6,neked mért szoktak köszönni?"


Mert azoknak köszönök, akik ismernek.

ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 A kérdező kommentje:
Tehát engem senki nem ismer?
ápr. 17. 13:00
 13/98 anonim ***** válasza:
85%
Ezt te tudod.
ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
85%

Ó, szóval te vagy a 40 éves nyifi-nyafi.

Ki hitte volna...😑

ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ecset hajú 40kg-s páwagyerekek? Ez hatalmas vetítésnek tűnik, szóval gondolom te egy elhízott, kopaszodó boomer mentalitású pasi vagy. Ráadásul mit érdekel, hogy a tinik kikkel járnak? Tini csajok után kosladsz?
ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 A kérdező kommentje:
Nem,de voltam tini,és a kutyának nem kellettem,máig nem értem miert nem
ápr. 17. 13:05
 17/98 anonim ***** válasza:
94%
Mi köze van akkor a kérdésednek a 40 évesekhez, ha tiniként nem kellettél senkinek?
ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 A kérdező kommentje:
Az hogy emiatt carnak le az éretebb nők,nincs tapasztalatom sex terén,kimaradtak az évek
ápr. 17. 13:10
 19/98 A kérdező kommentje:
Most se kellek senkinek
ápr. 17. 13:10
 20/98 anonim ***** válasza:
90%

"A 40 kg os ecsethajú páwagyerek mit fejlesztett magán"


A páwa kifejezés - és feltehetően a stílus követői is - valamikor a 2010-es években voltak divatban, azóta már más idők járnak.


Mit fejlesztettek magukon? Lehet, nekik olyan apjuk volt, akitől ellesték a férfias vonásokat, így nekik nem kellett fejleszteniük magukat. Akinek viszont nem volt egy férfias apja, annak - ha sikeres akar lenni - fejleszteni kell magàt, így pótolva a hiányosságot.


A páwák ezen kívül divatosak voltak, ami azt mutatta róluk, hogy ismerik a szociális nyelvet.

ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!