Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamelyik 16 éves srácnak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik 16 éves srácnak 2 lány furulyázik a dizsibe,valamelyik férfi 40 évesen még egy köszönêst se kap?

Figyelt kérdés
Ez,így,oké?
ápr. 17. 12:43
 51/98 anonim ***** válasza:
49%

50.


Én nem hibáztatok mást, de ez nem segít, sőt csak növeli az amúgy is állandóan jelen lévő depressziómat.


Megértem azt, aki mást okol. Abban talán van öröm.

ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
51: Így van, az állandó és kizárólagos önhibáztatás sem vezet sehová, nem konstruktív, csak még mélyebbre visz a depresszióba.
ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
79%

Nekem úgy tűnik, mintha úgy állnátok páran a társkereséshez, mint egy felvételihez. Hogy ha hozom a pontszámot meg a követelményeket, akkor engem fel KELL venni.


Ami nem lenne rossz, csak azt kell észben tartani, hogy a hasonlatban nem a világ az egyetem, hanem minden egyes ember. Más pontszámokkal, más elvárásokkal.

ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
0%

53.


Na ja, egy egyetemre még be lehet kerülni, az életben pedig ALAP BEUGRÓ a tökéletesség. Egy iskolában még 1-2 hibát engednek. A kapcsolatokban nem.

ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
De akkor meg visszakanyarodtunk a pszichológushoz. És így még csak nem is mondhatjátok, hogy a pszichológus javaslata rossz, mert a depressziót egy pszichológus tudja kezelni (aztán lehet neki se sikerül, de egyedül nehezebb kijönni belőle, az biztos)
ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:

55.


Az élet attól még pont ugyanolyan céltalan, értelmetlen és fád marad.

ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:

56

Attól hogy céltalan és értelmetlen, még jobb élvezni, mint nem élvezni

ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:

"az életben pedig ALAP BEUGRÓ a tökéletesség"


De nem érted, hogy nincs tökéletesség, mert nem ugyanazt keressük. Nekem pl az a férfi a tökéletes, aki nem akar gyereket, másnak meg az, aki akar.

ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
100%

"Ez,így,oké?"

Teljes mértékben, hiszen senki sem tartozik neked semmivel, nincs jogod számon kérni rajtuk, hogy miért nem érdeklődnek feléd.


Érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz és alapos önismereten átesni. A fejlődés már onnan indul.

ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
0%

58.


Nyilván egyénenként változik, de mindenki elvárja a SZÁMÁRA tökéletességet. Amitől eltérni nem lehet, mert az "kiábrándító". Még álmodban is tartanod kell magad hozzá, mert ha beszélsz alvás közben és olyat mondasz, ami nem tetszik a másiknak, akkor máris bajban vagy.

ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!