Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamelyik 16 éves srácnak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik 16 éves srácnak 2 lány furulyázik a dizsibe,valamelyik férfi 40 évesen még egy köszönêst se kap?

Figyelt kérdés
Ez,így,oké?
ápr. 17. 12:43
 41/98 anonim ***** válasza:
0%

" "Legalább kussba lesz", gondolja az egyszeri válaszoló, vidáman."

És ez lenne a lényeg amúgy. Hogy aki így járt, az tűrjön csendben, "viselje emelt fővel, méltósággal", meg kösse le magát valamivel helyette (elterelendő a figyelmét a problémáról), azt' csak eltelik az élet, és így kellemesebb benyomást kelt, nincs terhére a szerencsésebbeknek stb.

ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
100%

#39


Azért remélem belátod, hogy 40 éves korra a külső nem csak a genetikán múlik. Ekkorra már az is benne van az életmód is. Mennyire volt valaki stresszes, mennyire élt egészségesen?

Milyen lelkülete van?

Ez mind kisugárzik.


Szerintem számos ember jobban nézne ki, ha vigyázott volna magára. Pasiknál az öregedés még sármosabbá is teheti bizonyos esetekben az illetőt egészséges életmód mellett.

Nőknél is hasonló a helyzet időnként, pl. Monica Lewinsky most 50 évesen szebb, mint huszonévesen. Na persze, ő költött is magára, de a végeredmény így is meglepő.

ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 A boldogság nem létezik ***** válasza:
68%

40.


Én a "civil" életemben nem panaszkodom senkinek, a pszichológust leszámítva. Sokra megyek vele, egyedül egy jó kis depressziót von maga után.

ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 A boldogság nem létezik ***** válasza:

41.


Miért tenné ezt meg bárki is? Csak azért, hogy a "szerencsésebbek" jobban érezzék magukat? Kb. ugyanezen logika alapján az összes szegény tűnjön el, hogy ne legyen lelkiismeret-furkája annak, aki a kifosztásukból nyeri a vagyonát.

ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:

41, 44

Ti mit csibáltok, hogy segítsetek másokon?


Ha tényleg azért panaszkodtok, hogy másokat idegesítsetek vele, akkor már a trollkodás határa. Itt akkor elárulom, hogy engem nem zavarnak ezek a megnyilvánulások, szóval tőlem panaszkodhattok. Viszont észre kéne venni, hogy nem minden ember ugyanolyan. És te magad vagy felelől saját magadért, nem mások felelősek azért, hogy szexelj. Nagyon végletekben gondolkodtok (nem csak gazdagok meg szegények léteznek, ráadásul aki gazgad, az se feltétlen kihasználja a szegényeket), a párkapcsolat nem minden, nem ettől leszel boldog. Mondom ezt úgy, hogy nekem se volt párkapcsolatom, szóval még csak azt se mondhatjátok, hogy a "szerencsések" közé tartozom.


A lényegi mondani valómra meg gondolom nem fogtok reagálni, nehéz szembeni nézni vele, vagy miért?

ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

45.


Aszexuális vagyok, nem érdekel a szex. A szerelem érdekelne, ha létezne, de mivel nem létezik, így az sem érdekel. Az élet céltalan, ez az oldal se több, mint gőzlevezetés, mert lassan döcög a munkaidő.

ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
0%

"Ti mit csibáltok, hogy segítsetek másokon?"

Ez hogy jön a témához? A következő feltételezés az lesz, hogy nem is a külső, nem is a "negatívság" meg a savanyú pofa a sikertelenség oka, hanem hogy nem önkénteskedünk eleget? Tegnap például egy szóra, pár perc alatt ugrottam egy anyának, hogy elvigyem autóval a gyerekeiért iskolába meg onnan haza. Hát, nem kezdtek el ostromolni cserébe a pasik :D


Én csak ventilálás céljából panaszkodom. A való életben ritkábban, mert eleve nem terelődik annyiszor erre a témára a szó, itt gyakrabban. Idegesíteni nem akarok senkit, de magamba fojtani sem fogom.


"A lényegi mondani valómra meg gondolom nem fogtok reagálni, nehéz szembeni nézni vele, vagy miért?"

Mi is lett volna az?

Hogy tenni kell érte? Ezt mégis hogy kell elképzelni? Tehát szarnak rám, nem kellek, más után koslatnak, de én akkor is menjek, és másszak rá a pasikra? :D

Vagy hogy nem vagyok tökéletes belsőre? És? Aki kell, az az? Ne vicceljünk már, az sem. Csak ott nem számít. Azt baszogatják a személyiségével kapcsolatos problémákkal, aki eleve labdába sem rúghat a kinézete miatt...

ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 A boldogság nem létezik ***** válasza:
33%

47.


Jó, de az olyan felszínesen hangzana, hogy "ronda vagy!", inkább mindenki elkezd cincogni másról, mert az milyen emelkedett beszólás, és nem felszínes.

ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
0%
Ja, vagy az életmód lett volna a lényegi mondanivaló? Nos, soha életemben ki sem próbáltam sem a cigit, sem alternatíváit, sem a drogokat, alkoholt meg max. 1 liternyit fogyaszthattam, de szerintem annyit sem, csak megkóstoltam (kis mennyiség) néhány italt. Eredmény: huszonévesen is bőven ocsmányabb voltam az összes olyan csajnál, akik hétvégente bemindenezve buliztak, hétköznap is egyik cigiről a másikra gyújtottak. De ez semmi, a 40-es, 50-es züllötteknél is. Most, 30-asként, szerencsétlenül öregedve (genetika) inkább már nem is részletezem nagyon, torzul az eleve gáz fejem, aszalódom meg minden... Miközben nem döntöm magamba az élelmiszeripari hulladékot sem, hogy legalább az indokolja ezt. Szemben azokkal, akik igen, mégis milliószor jobban néznek ki.
ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
100%

47

Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy mindenki mást hibáztattok a sikertelenség miatt, többek közt azért, mert leszarnak. De ha nem vagy valakinek szimpatikus, akkor ha mégis szóba áll veled, akkor azt nem azért csinálja, mert úgy látja, hogy abból kap valamit, hanem mert megsajnál, segíteni akar. Ezért kérdeztem, hogy ti csináltok-e ilyet, vagy csak elvárjátok mástól.


A lényegi az a kérdezőről szólt, elvégre az ő kérdése alatt vagyunk. Nem minden rólad szól. De egyébként is, elég önző mások kérdése alatt a saját bajaidra terelni a témát, nem?

ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!