Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményük a nőknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményük a nőknek az olyan "incelszerű" férfiakról, akik tisztában vannak a helyzetükkel, belátják, hogy vesztesek, és nem próbálkoznak a nőknél?

Figyelt kérdés
Vannak ilyenek is, akik már nem hajtanak azért, hogy barátnőjük legyen, mert teljesen tisztában vannak a helyzetükkel.Róluk mi a véleménye a nőknek?

ápr. 17. 20:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"8, de nem is érdekel, milyen emberek. Se kívül, se belül. "


Ha valóban nem érdekelnek titeket, akkor miért szidjátok ti nők itt nap mint nap az inceleket? Ha közönyösek számotokra, akkor miért váltanak ki sokatokból dühöt, szidalmakat stb.?

ápr. 17. 22:31
 12/22 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, soha nem voltam társkeresőn.


De szerinted az a jó módszer, hogy a másik pofájába mászom, hogy 'mit gondolsz rólam'? És akire gondolsz, az alapból pár jelölt?

ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem ismerek személyesen egy ilyen férfit se, nem is vágyom rá, így pont nem érdekelnek.
ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

"Ha valóban nem érdekelnek titeket, akkor miért szidjátok ti nők itt nap mint nap az inceleket? Ha közönyösek számotokra, akkor miért váltanak ki sokatokból dühöt, szidalmakat stb.?"


Nem incelekről szólt a kérdés.


Elárulod nekem, ki az a "ti nők"?

ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
14 itt a gyakorin is minden kérdés alatt a halált kívánjátok az inceleknek
ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%

15#

Azokat a kérdéseket törlik, az eddigieket mind kitörölték tudtommal. Az indulatok elszabadulnak, és a modik olyankor kénytelenek közbelépni.

Kár hogy nem mentettem le egynémely ilyen csodás eszmefuttatást az "incelek remélem megölik magukat" témában

ápr. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%

Senki sem tartozik neked egy eséllyel és senki sem lesz önző, amiért nem ismerkedik veled.

(Mondjuk egy ilyen szexista és gyűlölködő eszmefuttatás után nem is értem, miért várnál pozitív visszajelzést bárkitől is. Ez a harag a valóságban is látszik az arcodon és a viselkedéseden.)

ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%

Megnyugtatlak, a férfiak többsége közel se ilyen lenéző és utálkozó a nőkkel szemben, de ha ez is lenne a többség, akkor csak örülnék, ha nem érdeklődnének felém.

Lehet itt szidni más nőket és engem és bár vannak ostoba és kihasználó nők, nem ez a többség. Ugyanígy ostobaság lenne, ha egy nő utálna minden férfit, csak mert vannak közöttük agresszív és bántalmazó egyedek. Néhány rossz tapasztalatot úgy megélni, hogy több milliárd embert (vagyis a nőket) ítélsz meg (ugyanis az előző hozzászólásodnak ez volt a magja) közel sem egészséges. Egy pszichológushoz elmennék a helyedben.

ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az ilyen férfiak nem incelszerűek, hanem színtiszta incelek.

Az hogy nem próbálkoznak nem lényeg, hiszen nyilvánvaló hogy ugyanott lenne ha még próbálkozna.

Csak akkor nem lenne incel ha sohasem próbálkozott volna, de akkor nem is lenne igazi férfi az illető

ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem érdekelnek.


Amúgy nem habzó szájjal szidnak vagy szidják a nőket amiért egyszerűen nincs esélyük, addig semmit nem gondolok róluk



Inkább sajnálom őket..

ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!