Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó abban a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó abban a nőknek, hogy majd minden nő ilyesmi, vagy hasonló pasit akar, ha pedig egy átlag férfi próbálkozik be náluk (ha ronda, akkor szinte már rohannak a rendőrségre), jön a minden pasi szemét, vagy nincs rendes pasi szlogen?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 25. 12:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Nekem személy szerint ez a srác nem jön be.
2020. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, honnan szerezted meg a képem, de szedd le! Köszi!
2020. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Tegnap írta ide valaki kommentbe ezt a képet, kanadai pasi. Gondolom te nem kanandai vagy.
2020. ápr. 25. 12:52
 4/30 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 25. 12:53
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Helyes a srác, mondjuk nekem a barátom köröket ver rá.

Téged miért zavar, ha van egy népszerű(bb) ideál a nőknek? A férfiaknál talán nincs ilyen?

2020. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De én férfiként nem azokra nyáladzok, mert tudom, hogy elérhetetlenek. De a nők nagy része azt hiszi, neki az ilyen alapból jár, sőt a jobb is, akkor is, ha a nő egy bálna.
2020. ápr. 25. 12:57
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Hát, én őt meghagynám a "majdnem minden nőnek". Nekem jobban tetszik, hogy ha egy férfi nem 12 egy tucat.
2020. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

Nekem tetszik, viszont kapcsolatra nem kéne. Én egy átlagos nő vagyok, nem az edzőben lógok egész nap, nem tudnánk mit kezdeni egymással.

Minden eddigi párom külsőre átlag Jóska volt, most is olyat keresek. Csak mondjuk nekem az intelligens férfiak jönnek be, aki ilyen hülyeséget kérdez, azzal fejben van baj.

2020. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg nagyon helyes férfi. Szép a szeme, arca, látszik, hogy sportol, igényes, ad magára, van egy határozott kisugárzása.

Ő biztos tesz azért, hogy a céljait elérje, mer változni, nem úgy, mint sok itt rinyáló, irigykedő pasi.


Egyébként pedig nem tök mindegy neked, hogy kinek mi tetszik és ki kivel akár összejönni?

Nehogy már esélyt adjanak a nők minden jöttmentnek, aki az útjukba kerül.

Te se jössz össze akárkivel.

2020. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Na itt is kiderült, hogy minden nőnek kb ugyanaz az ízlése, és nem enged ebből. Vicc. És még le is oltanak, ha ezt megkérdeőjelezik itt. Veszett világban élünk.
2020. ápr. 25. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!