Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők kb. hány éves kor után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb. hány éves kor után vesztik el a vonzalmukat átlagban, hány éves kortól kezdik elveszteni az érdeklődést?

Figyelt kérdés
Tudjuk a GYKn a 70 éves nők előtt is hosszú férfi sorok állnak...
ápr. 18. 07:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

10# Ugyanmár. 30-as pasik között is sok a csóró, vagy aki nem vitte semmire. Aki olyan már 20 évesen is talpra esett, és hajtsa a pénzt meg a munkát. Ne általánosítsunk már így.

Ez a kérdés csak azért született meg, hogy a 40 feletti nőket szítsa.

ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Beteg lélekre vall szerintem akiben ilyen kérdés felmerül, vagy csak pusztán provokáció.

40 leszek, de tetszett már 50 és 52 éves nő is. A vonzalom nem kor függvénye.

ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Tudjuk a GYKn a 70 éves nők előtt is hosszú férfi sorok állnak...


Jajj de savanyú a szőlő valakinek 😃nyugi,te most se kellesz senkinek

ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Anya isnerősének 60 évesen is van uj pasija és komoly kapcsolat társkerről.
ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem annyira kor-, inkább kinézetfüggő.

Ronda vagyok, 33 leszek, de nem csak 30 fölött kezdtek leszarni, 25 évesen is levegő voltam, 20 évesen is. Más nő meg 40+-osan, egy vagy több gyerekkel, házasan/kapcsolatban élve is kell. Meg még idősebben is.

ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Dettó, mint az előttem szóló. Engem már 7-8 évesen is csúfoltak az iskolában,hogy csúnya vagyok. 13-14-15 évesen csak csúfoltak a fiúk, mikor más megcsinosodik. 16-20 évesen sem változtak a dolgok. Most 26 vagyok, hivatalosan most kezdődne a legevőnek nézés, de engem világ életemben levegőnek néztek.
ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

25 utan mar lefele vezet az ut, de inkabb 30 felett latvanyos.



39F incel

ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17# jajj incifincike de nagy az arc xd te kellesz valakinek? Sehany evesen se
ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na megint a napi incel
ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!