Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cigányként lehet fehér barátnőm ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigányként lehet fehér barátnőm ?

Figyelt kérdés
Nem mondaná meg rolam mindenki elsöre anyira nem is barna a borom nagyon tetszenek a magya fehér lányok sosem volt velük semmi még csak csok se akinél probalkosztam nem tetszet neki a beszédem szinem :/ tejesen Elvagyok keseredve. Pedig lassan már ott vagyok hogy feleségcsalád. Én ugy vagyok vele ne elsore itelkez. Van álások munkam rendes. Proba idos vagyok de van! Mit tevo legyek? 25 eves

ápr. 18. 10:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
19%
Tegnap néztem egy roma srác facéjat,csomó kislány lájkolta a képét,mar 12 évesen mennek a gizda csávó után
ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
70%

21.


De aztán megcsapja őket a "putri aromája" és inkább menekülőre fogják, amikor felsír az orr.

ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Hat van elvégezve iskolam, jelenleg egy baratom vendegszobajaban alszom de csak addig amedig tálra nem állok
ápr. 18. 16:58
 24/29 anonim ***** válasza:
A 7# jól mondja: nem minden család fogadja be a "kívülállókat".
ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos van olyan hülye magyar nő…
ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
8. Te normális magyar sem vagy. Le merem fogadni rengeteg a bűnlajtsromod .
ápr. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
A magyar helyesírást sem ártana tudni.
ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ha megtanulok helyeseben írni akkor szerintetek lesz fehér csajom ?
ápr. 19. 11:45
 29/29 anonim ***** válasza:
87%

A helyesírás egy minimum dolog. Még beugrónak is kevés, ez kb az a szint, hogy nem eszed le magadat vagy nem mocskos ruhákban mész az utcára. Alapvető igényesség.


Másrészről semmi sem garancia arra, hogy neked bármilyen párod is lesz.

ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!