Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért könyvelnek el egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könyvelnek el egyből erkölcstelen lotyónak sokan azért, mert volt 1 párom, aki nem fehér?

Figyelt kérdés

Először úgy voltam vele, hogy nem is említettem ismerkedésnél a dolgot, csak aztán sikerült összejönnöm egy szép csendben szélsőjobbos szittyamagyarral, aki meg is pofozott, amikor kiderült. Azt mondta, hogy hazudtam, átvertem. Közben csak nem mondtam el, milyen volt az egyik exem bőrének a színe.

Azóta már inkább elmondom, de sokszor az a reakció, hogy addig komolyan vették az ismerkedést, utána meg hirtelen irányt váltottak, és csak a szexről beszéltek, gusztustalan stílusban kezdtek nyomulni, amikor meg látták, hogy nem tetszik, ghostoltak.

Azért akadt pár kivétel is, velük meg egyelőre más okból nem jött össze.


Szerintem nem érdemlem ezt.

A srác édesanyja félig magyar, félig pedig afrikai fekete, az apukája pedig magyar. Tehát a srác csak negyedrészt néger (a vonásain és a haján eléggé látszott, és a bőre is olyan világosabb féle "tejcsoki"), és kulturális különbségek sincsenek, mivel már az anyukája is 4 éves kora óta itt él, ő pedig már itt született.

Rajta kívül csak 1 barátom volt még, egyéjszakás kapcsolatom pedig nem volt.

Tehát semmilyen definíció szerint nem lehetek r_ibanc, és azt sem hiszem, hogy erkölcsi elveket sértenék azzal, hogy nem zavart a srác bőrszíne.



2022. aug. 6. 13:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jobb ha annak néznek és kiderül, legalább tudod kivel nem érdemes folytatni az ismerkedést :D amúgy durva, hogy ilyen van, én nem találkoztam még ilyen felfogású emberekkel
2022. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
87%
Fogd fel úgy, mint egy jó szűrőt, amin fennakadnak az ostoba, agyatlan szélsőjobber selejtek. Nem kár értük, hidd el.
2022. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy mondják, ez egy jó szűrő a másik féllel szemben. Aki csak azt veszi észre amit akar, alapból a rosszat látja az emberben, tapasztalatok és az esze helyett előfeltevések és babonák vezetik, azzal jobb nem kapcsolatot kezdeni. Mozogjon csak a saját köreiben. Gyakran kiderül, hogy az ilyen viselkedések mögött önértékelési zavarok, nárcizmus, vagy komoly gyerekkori bántalmazások vannak.

Plusz talán a legerősebb érv. Ha mérges lett rád mert néger barátod volt, az elárul egy nagyon fontos dolgot róla: egyáltalán nem bízik se benned, se a döntéseidben, se abban, hogy felelősen vezetnéd az életed. A birtoka/trófeája vagy maximum, de nem társa és bizalmasa.

2022. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
14%

Amúgy most nyomhatjàtok rám a minuszt, de egy nő egy fekete exel az kb. olyan mint férfi aki prostihoz járt.


Lehet itt PC-kedni , de sajnos vagy nem sajnos , ez az igazság.


Viszont - már amennyiben nem valami provokatív a kérdés - biztos fogsz majd találni olyat, aki így el tud fogadni ahogy , de ahogy fent írtam ez egy hátrány.


Gondom kapom majd az ívet ezért leírom egyszerűen:

Van 10 pali - 10böl teszem fel 3mat zavar ez a dolog , marad 7.

Remélem érthető.

2022. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 A kérdező kommentje:

"Amúgy most nyomhatjàtok rám a minuszt, de egy nő egy fekete exel az kb. olyan mint férfi aki prostihoz járt."


Semmi hasonlóság nincs a kettőben. Ha ezt élőben mondaná valaki, szerintem ezúttal én lennék az, aki lekenne egy pofont.

2022. aug. 6. 13:56
 6/102 anonim ***** válasza:
12%

"Szerintem nem érdemlem ezt."


Ez van, mikor a fagyi visszanyal.


Szémos férfi is úgy érzi, hogy nem érdemli a visszautasítást.


És akkor most jöjjön a lélekmegsemmisítő mondat. Felkészültél?


Egy férfinek JOGA VAN!!! bármilyen indokkal visszautasítani nőt. Ezt a JOGÁT!!! pedig nem vonhatod kétségbe.


"Tehát semmilyen definíció szerint nem lehetek r_ibanc, és azt sem hiszem, hogy erkölcsi elveket sértenék azzal, hogy nem zavart a srác bőrszíne."


És erre egy újabb mondat: Mindenkinek JOGA!!! van a saját véleményéhez, amíg azt kulturált formában közli. Ha nem így teszi, akkor azzal önmagát minősíti, de te nem tehetsz mást, mint ELFOGADOD és tovább lépsz.


Viszont tartsd észben: Ha túl sokan utasítanak el vagy mondanak rólad valami konkrét véleményt, akkor annak oka lehet, valószínűleg benned lehet a hiba, nem a többiek jönnek szembe az autópályán.


(azt hiszem nem hagytam ki egy olyan lélekgyilkos mondatot sem, amit a nők szoktak a férfiakra zúdítani)

2022. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
94%

6

Te hülye vagy? Miért lenne ugyanaz? Két ember őszinte szereteten és vonzalmon alapuló kapcsolatát mégis miért a bőrszín határozná meg? Ennyire ostoba embert rég láttam itt gyakorin...

2022. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
83%
8-as: És arra is jogotok van, hogy megüssetek egy nőt? Kibújt a szög a zsákból, te érzékeny lélek. :DDDDDDD
2022. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
6%

Nyers voltam tudom , de hogy fogalmazzak másképpen:


Van 10 nő - 1 férfi aki prostihoz járt , elmondja

10 nőből 4 offolja

Van 10 férfi - 1 nő akinek fekete volt az exe

10 férfiböl 3 offolja


Mondom , élhettek a kis PC-s , vilagotokban - de lesznek olyan férfiak akik nem fogják tudni ezt elfogadni. - de akkor ezek szerint te nem tudod ezt elfogadni , hogy nem tudják elfogadni és csodàlkozol


Viszont a maradékból ,biztos fogsz találni olyat , akit nem fog érdekelni , és saját magadèrt fog szeretni.


Tekintsd ez úgy , mint előszűrő, akinek ez probléma azt offold ki -nem tudok már mást mondani.

2022. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
81%

11

Én meg - bár sosem volt színesbőrű barátom - az olyan férfiakat offolom ezen túl, akik mocskos kis rasszisták. Na ehhez mit szólsz? :D

2022. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!