Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régóta ismerkedek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta ismerkedek egy lánnyal, utóbbi időben úgy kezel, mint egy darab sz.rt. Elkezdett randizni másokkal, mondta én is randizzak, de már attól kiakad, ha más csajra nézek. Ha randit szervezek rossz kedve lesz, és nyugtatót vesz be. Most mit akar?

Figyelt kérdés

Régóta tart ez az ismerkedés, nagyon jól elvagyunk, vele sok minden megvan, ami mással sosem volt, de kapcsolat nem alakult ki.

Egy hónapja szó szerint úgy kezel, mint egy darab sz.rt! Én kedves vagyok vele, de ő nagyon undok, nem érdekli semmi amit mondok, vagy ami fontos nekem, ha megbeszélünk egy programot, nem lesz belőle semmi, és annyit mond: "Tudod, hogy nem lehet a szavamra adni!"


Hétvégén elkezdett randizni, és mondta, hogy én is kezdjek el. Az első randim nem jött össze, de ő azt hitte igen, és nagyon kiakadt rajta: "Ne karolj át, ki tudja mit csináltál a másik csajjal!" és hasonlók...


Tegnap döntöttük volna el, hogy összejöjjünk, vagy szakítsunk - szakítani jött, beszélgettünk még kicsit, szóba került kivel ismerkednék, erre kiakadt, mondta, hogy még nem döntötte el, majd péntekig, nap végén kicsit összevesztünk, hogy nem bízom benne (ismerkedésen kívül más téren sem). Mondta, nyugodtan randizzak. Este chateltünk, szóba került, hogy péntekre leszerveztem egy randit, erre rossz kedve lett, és Frontint vett be, hogy megnyugodjon.


Most mégis mit akarhat? - Mondja, hogy nem érez irántam semmit, csak túl önző, azért viselkedik így... de valahogy nehezen hiszem el.


Mindketten 30 körüliek vagyunk.


ápr. 18. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mérgező p*csa.

Nem kellesz, de másé se legyél, mert akkor vele ki fog foglalkozni?

Te tudod meddig hagyod. 🤡

ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mondja, hogy nem érez irántam semmit, csak túl önző, azért viselkedik így... de valahogy nehezen hiszem el."


Pedig el kéne hinni, mert totál őszinte veled. Ő téged csak egóboostingra használ, amikor randizgatsz akkor attól tart, hogy mással fogsz foglalkozni és ő vele már nem. Amiatt akad ki, nem szeretné, hogy elveszítsen téged mint egótunningot.

ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igazat mond... Tényleg önző. Nem szeret téged, csak az egoját simogatod és szórakozik veled. El is mondja neked az igazat és te még így is megkérdőjelezed... Ki fog csinálni, de soha nem lesz a nőd...
ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A boldogság nem létezik ***** válasza:
Helyén kezeli a dolgokat, akkor, ha annak néz 😏
ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Beteg ember. Minek kell ezeken gondolkodni egyáltalán? Offold es kesz
ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nemcsak a csaj beteg, a kérdező ugyanúgy az. Normális férfi már rég lepattintotta volna.
ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt tudni kell, hogy mindkettőnknek nagyon beteg a stílusa.

Ő önző és makacs, érzékeny teremtés, könnyen megsértődik, nincsenek barátai, nem mással tölti az idejét.

Én kedves vagyok, de nem bírom elviselni az embereket (szó szerint, ha valakivel pár órát töltök, már idegesít az illető jelenléte), nincsenek barátaim, nem nagyon beszélek senkivel a szűk családi körön kívül.


Viszont egymással remekül elvagyunk, képesek vagyunk 4-6 órát csak egy parkban egy padon eltölteni (pl. télen, 2 naponta ezt csináltuk, -5 fokban is), beszélgetéssel és hülyéskedéssel, miközben mindkettőnknek jó kedve van. Gyakran összeveszik velem, de pár perc alatt kibékülünk (másokkal ilyenkor 3 napig nem beszél).


Szóval részemről megvan az oka, hogy miért szeretnék vele kapcsolatot, de valamiért mégsem alakul ki...

ápr. 18. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ne adj Isten kialakul kapcsolat akkor kérlek ne legyen gyermek! Nyírjátok egymást ki még jobban lelkileg, de gyermek ne szívjon kettőtök miatt!
ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten, mióta tart ez? Még olvasni is rossz! De legalább a zsák megtalálta a foltját :D Nyugi, úgyis összejöttök, mert az új pasija addig lesz meg, míg ki nem mutatja a foga fehérjét, aztán ejti, és visszamegy hozzád. És ezt ő is pontosan tudja, azért fél elveszíteni. Ebben csak az a szörnyű, hogy másokat is belevontok, és lelkileg kicsináljátok szerencsétleneket.
ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Télen 2 naponta 4-6 órát padon ültetek parkban? Azt meg hogy? Kamu az egész :D
ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!