Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz találni olyan szűz lányt, aki mindenképp szűz fiút akar? A másik oldalon nincs ilyen "fétis"? 27/F

Figyelt kérdés

ápr. 18. 17:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogyan keresel... ez egy összeillőségi dolog, szerintem lehetetlen is olyat találni, akinek nem pont ugyanannyi tapasztalata van, mint neked (nekem mindig olyannal jött csak össze!!) de ez alapján nem fog vonzalom kialakulni... Ez az infó csak akkor derül ki, amikor már együtt jártok.

Tehát hiába kérdezgetsz erről random embereket, nem fogják elmondani, hogy szüzek.

Különben meg hasonló a hasonlónak örül.

ápr. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%

Mert nem vonz a szűz férfi + nem érdekel. Nem érdekel, hogy érintetlen legyen és nincs kisebbségi komplexusom amiatt, hogy van összehasonlítási alapja.

Aki nem vallási okokból akar magának szűz nőt annál legtöbbször a félelem (mi van, ha mással jobb volt neki), a beidomíthatóság (és emiatt szeretet címszóval bármilyen aberrációra rávehetőség) és az érintetlenség miatt szeretne.

Szerintem elég beteg az, hogy néhány férfi csak azért akar magának szűz barátnőt, mert tudja hogy tapasztaltnál vannak bizonyos dolgok amiknek illene megfelelni.

ápr. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
34%

Mitől leszel tapasztaltabb ha mondjuk 40 éves vagy de az elmúlt 20 évben ugyanúgy szexeltél, semmit nem változtattál? Tehát szarul.

Vagy ki a tapsztaltabb aki 30 éves, véget ért egy 10 éves kapcsolata, ahol ugyanazzal az emberrel szexelt, vagy pedig aki 30 éves, de volt 3 komoly kapcsolata és 10 szexpartnere ezeken kívül?

Nem érzitek hogy mekkora baromság ez a "tapasztaltság" dolog?

Ha valaki szexelt mondjuk 18-25 éves kora között, 4-5 emberrel, aztán 25-30 éve kora között senkivel, akkor az tapasztalt?

Ha valaki 30 évesen szexelt először egy emberrel, de mondjuk ez csak egy rövid, intenzív kapcsolat volt és 31 évesen újra ismerkedne, kapcsolatot keresne, akkor ő tapasztalt?

ápr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
ápr. 19. 06:45
 15/30 anonim ***** válasza:
35%
#4 szóval az a férfi aki szűzen születik, annak esélye sincs :))
ápr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%

#15

Mivel kapcsolatban vagyok és remélem ez a második férfi az utolsó, ezért nincs esélye. Én nem akarnék cseszekedni megint egy tapasztalatlannal, mint elsőre (előttem 1 hónappal vesztette el a szüzességét az exem) . Siralmas volt az egész. Most nincs ilyen probléma.

Mindenki szűznek születik. :)

ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
ápr. 20. 15:04
 18/30 anonim ***** válasza:
64%
Én kifejezetten örülnék ha a férfi akivel megismerkednék is szűz lenne még, de ebben a korban (30 év körül) ez már elég ritka lehet, és önmagában ez még semmit sem jelent, ha nem szimpatikus számomra.
ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert a férfinak nincs "szüzessége". Nem is volt és nem is lesz. Az csak nőknek van!
ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
"Én, mikor még szűz voltam, szintén szűzet szereztem volna, mert nagyon gátlásos voltam, nagyon féltem a tapasztalt srácoktól (visszagondolva butaság volt, de valahogy frusztrált, hogy ők már rutinosan tudják, mit hova tegyenek, van egy felépített rendszerük a szexre, és valahol féltem, hogyha szólnék, hogy valami mégsem jó nekem, nem állnának le). Szűz sráccal vesztettem el végül, előtte órákig játszottunk, felfedeztük egymást, nekem nagyon jó élmény volt. Nem sürgetett, előtte kézzel mindketten elélveztettük egymást, így maga az aktus sem egy félperces mutatvány volt, és minimális volt a fájdalom. Utána úgy alakult, hogy szintén szűz párjaim voltak, de mivel félénk vagyok, így alig voltam kevésbé izgatott, mint az elsőnél, és ugyanúgy a türelem, az elfogadás megvolt (a csendes, visszafogott srácok meglepően jók az ágyban, azt tapasztaltam). Mostani partnerem is velem veszítette el. A lényeg, hogy olyan partnert érdemes keresni, akivel őszinte érzelmek kialakulnak és mellette olyan elsöprő a testi vonzalom mindkét fél részéről, hogy csak a másik mellett ülve is szinte remegsz attól, hogy megérinthesd. A mai rohanó világban ezt az emberek nem várják ki, hogy ilyen illető el találkozzanak, nincs erre igény, mindent azonnal akarnak, sokan megelégednek valakivel, aki épp arra jár."
ápr. 21. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!