Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz találni olyan szűz lányt, aki mindenképp szűz fiút akar? A másik oldalon nincs ilyen "fétis"? 27/F

Figyelt kérdés

ápr. 18. 17:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mindegyik párom az volt, de nálam fiatalabb. Mostani párom is szűz volt, még azért van hova csiszolódn. 🥹


24/N

ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
"Én egy ilyen (26 éves) nő vagyok. Csak annak adom magam (bármilyen tekintetben), aki ugyanígy tartogatja magát és szimpatizálunk/megkedveljük egymást."
ápr. 21. 16:43
 23/30 anonim ***** válasza:
70%

1. A két dolgot nem lehet összehasonlítani. Férfi és női szüzesség nem egyenértékűek!


2. A férfi beteszi a farkát a nő puncijába, és nem fordítva.


3. A férfinak mondhatni mindegy lesz, hogy a nő szűz vagy sem, tapasztalt vagy tapasztalatlan. Ha megadatik a lehetőség, akkor minden bizonnyal élni fognak vele. A nő szépsége lesz a legfőbb mérvadó.


4. A nők nem így vélekednek a szüzességről. Biztos ismered azt az idegörlő érzést, amikor egy friss jogsis barát/rokon mellé ülsz be, ellenben olyan mellé, akinek 10-20+ évnyi rutinja van. Ha szüzességről van szó, szinte kivétel nélkül olyasvalakire vágynak a nők, akik tudják mit csinálnak. Mert itt a balfaszkodásnak ára van és nagyon kellemetlen élmény is lehet belőle.

ápr. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
ápr. 22. 07:54
 25/30 A kérdező kommentje:
"Az én szakomon (kb 100 fő az évfolyam) rengeteg lánynak még sose volt köze fiúhoz, ők mondták, pedig sok szép lány van. Messziről látszik, hogy a srácok csak dugni akarnak általában, plusz tegyük fel, hogy kolisok, igénytelenek, alkoholisták. Több olyat ismerek, akik idősebbek nálam, 25 és afelett találtak maguk mellé szűz partnert és teljesen normális emberek, valakinek már jön a baba nemsokára."
ápr. 22. 07:56
 26/30 A kérdező kommentje:
"Nem mondom, hogy hatalmas lepedőakrobata voltam az első alkalommal, de természetesen eszembe se jutott szárazon tövig nyomni. Az, hogy odafigyelsz-e a partneredre, az alapvető intelligencia kérdése, és nincs köze ahhoz, hogy szűz-e az illető. Aki normális, figyelmes, az az első alkalommal is az lesz, aki meg egy tahó farok, az a sokadik alkalommal is az lesz."
ápr. 22. 07:58
 27/30 anonim ***** válasza:
39%
Hol akarsz te szűz lányt mikor 12-14 évesen felváltva szopatják, dugják őket a diszkóban? 😂
ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
12%
De, biztosan vannak szűz lányok, hiszen 1x mindenki elkezdi valahol, a baj ott van, ezt nem 27 évesen kell kezdeni. Értelmes ember minek tartogassa magát majdnem 30 éves koráig?
ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
45%
#28 Nyilván, de azért 27 évesen ne egy 10 éves lánnyal akarjon már nemi életet élni.
ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Isten ments, erre nem is bíztattam.
ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!