Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan tudnék összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudnék összejönni fiatalabb nőkkel?

Figyelt kérdés
Ha a nő 18 és én kétszer annyi idős vagyok. Milyen szép is lenne, de vajon akik ilyen történeteket híresztelnek azok kamuznak vagy van rá mód?

ápr. 19. 00:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az egyszavas válaszokkal nem tudok mit kezdeni...😒 Aki komolyan gondolja az ismerkedést az több energiát fektet bele.
ápr. 19. 02:55
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Én 29 éves vagyok. Tinderen nagyon sok 18-22 éves lány ír rám.

Azt hozzátenném hogy 180 cm magas vagyok, hosszú göndör barna hajam van...

ápr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Bárhol csak oda kell menni hozzá.
ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A férjem 16 évvel idősebb mint én.

Udvarolt!

Így lett a férjem.

Persze ha fiatalabb lenne 10 évvel és udvarol, akkor is a felesége lennék.

Vacsora, sütemény, hamburger, wellness hétvége, egy isteni parfüm, szóval azt jelenti hogy engem akar, jót akar, a kedvemben akar járni és nem fizetteti ki velem az egy gombóc fagyi árát ( olyan pasi is volt korábban).

ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
#4, de ez a szerencsecsomag nem feleséget keres, csak lehetőleg minél több feszes pinát.
ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mégis 8 éve vagyunk házasok 🤷🏼‍♀️
ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Nekem 2 volt párom 20 évvel idősebb volt (és nem, egyik sem volt gazdag). A vőlegényem 17 évvel idősebb. Egyszerűen nem vonzanak már a velem egykorú férfiak, az idősebbek minden szempontból odaadóbbak, jobban figyelnek rám és az ágyban is jobbak.


N/37

ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Maradj már kereszténycel. Olyan van mint egy értetlen ovodas.
ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Bírom hogy a göndör srácot a sok incel lúzer lepontozta :DDD

Én bírlak! Nekem is göndör hajam van, 25 vagyok és állandóan írkálnak a 18 éves csajok tinderen, bumblen.

ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Véletlen sem azért pontozták le, mert hetente tesz ki itt ismerkedős kérdést...🙄 Na meg magasággal flexelni elég gáz. Én pl. 176 cm vagyok. Ha valaki 4 centi miatt egy másikat választ az kb. annyit is ér. Számít a külső is, de a főbb emberi tulajdonságok, erények ugyancsak fontosak. Nem ugyanazt a célközönséget keressük. Fiatalabb, értelmes NŐ-vel szeretnék ismerkedni (nem pedig éretlen csitrivel).
ápr. 19. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!