Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátok nélkül nőként mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok nélkül nőként mi lehet ideális hely az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Voltam tanfolyamokon, mászkálok a városban de nem igazán akar senki senkivel beszélni sehol azt érzem. Bárba egyedül nőként pláne nem a legjobb menni
ápr. 24. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Ez a platform is jó lehet.
ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#11: Élő és nem internetes ismerkedésre értettem.
ápr. 24. 08:57
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Nagyjából esélytelen vagy rá. Az utcán meg itt-ott leszólítást a nők erőszakkal kinevelték a férfiakból.


Ha tényleg személyesen akarsz ismerkedni totál idegen emberekkel, akkor próbálj meg valamilyen olyan hobbit, ami képes összehozni kisebb közösségeket. De ilyen helyeken a legtöbben eleve a párjukkal együtt mennek (túra, tánc, stb.). Esetleg egy könyvklub, oda talán szingli férfiak is mennek.

ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Bárban szoktak lenni csajok egyedül,semmi nincs benne
ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:
13%

Nőként: Bárhol


Férfiként: Sehol


Hihi

ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig a bárhol nem jött össze, még bartenderkedni is elmentem de nem hogy velem, egymással se beszéltek a 2,5 hónap alatt ;)
ápr. 24. 10:33
 7/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%
Hol élsz? Ugye nem derül ki mindjárt, hogy valami olyan helyen, ahol nem is beszéled az adott nyelvet?
ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Munkahely

Nekem onnan lett párkapcsolatom, ami 7.5 éve tart.

5 évig dolgoztunk egy helyen. Nem volt ebből soha semmi gond.

ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7: Magyarországon, Bp mellett.

#8: Otthonról dolgozom

ápr. 24. 11:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért hozzáteszem, nem én pontozgatom le az embereket
ápr. 24. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!