Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak,ti,hogy tudtok elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,ti,hogy tudtok elfogadni olyan nőt komoly kapcsolatra akinek gyereke van?

Figyelt kérdés
Mert én nem bírnák más gyerekét nevelni,pénzelni... Csak 33 éves vagyok és egyre kevesebb a potenciális komoly partnerjelölt aki gyermektelen.
ápr. 28. 19:13
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
16%
Sehogy. Tudnám, hogy csak pótapukának kellek, aki eltartja őt a gyerekével együtt.
ápr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
27, lehet nálatok Borsodban ez a gyakori, a nagyvilágban nem.
ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan egyedülálló anyákat ismerek, akiknek tönkrement a kapcsolata... de lehet csak mert fehér emberek vannak körülöttem.
ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ja, az özvegy azért ritkább, de van olyan is!
ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse (bár nagyon nem úgy néz ki), hogy az ember már nem ősember és nem is állat, de sokan megmaradtak egy ösztönlény szintjén.

Ez ennél bonyolultabb téma.

Megértem én gyerekesként azt is, ha valaki nem fogadja el a gyerekem....de akkor ne húzza az időm, takarodjon arrébb. Én még így is max egy gyereket figadnék el és ha nagyobb mint lányom. De volt páromnak nem volt gyereke és lányommal nagyon jó volt a kapcsolata (nem, nem csúnya, nem csóró és full normális, határozott, erős férfi...amilyennek lennie kéne mindegyiknek (ő tavaly meghalt).

Egyszerűen haverkodtunk és egymásba szerettünk...ez ilyen.

Nem, eltartani se kell, egész jól élek egyedül is...kösz.

Nem mindegy sztm hogy maga a gyerek is hány éves, milyen jellegére, stb... A körülmények is sokat számítanak.

Attól mer valaki gyerekkel is vállal valakit és jól működik még abszolút nem luzer. Számos példa van rá. Persze arra is, hogy a nő vagy a férfi exe folyamat kavar vagy csak a pénz/ segítség miatt kell új pasi.

N 32

ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
0%

#30


Látom totál kevered a szezont a fazonnal.


Itt nem az a kérdés, hogy "a közösségben" mi volt. Most arról van szó amikor két felnőtt ember egy párt alkot és kizárólag az a férfi meg nő neveli a gyereket. Hogy a fenébe lehet ezt egy kalap alá venni azzal amikor száz-kétszáz ember él egy közösségben és mindenki mindenki gyerekét neveli?

ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%

#31


A magyarországi nők esetében 99%-ban ez a helyzet, igen.

Az hogy itt vagdalóznak és vernyákolnak, csak bizonyítja mennyire fáj nekik az igazság és találó a megállapítás.

ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
77%
Itt egy db magyarországi nő sem vagdalózott vagy vernyákolt, kivéve ti, akik egy nőnek se kelletek. Se gyerekesnek, se gyerektelennek. Ti vernyákoltok itt nap mint nap, faszikáim.
ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

#38


Hát én köszönöm szépen de eddig kellettem egy rakás nőnek. Igazából nálam a főbb gond inkább jól megválogatni, hogy ilyen "maradék" gyakoris típusú femcelek vagy normális egészséges nőkkel jövök-e össze. Valójában ti vetítitek ki a szánalmas nyomorék életeteket ránk, mert valójában ti nem kelletek egy olyan férfinak sem aki tetszene nektek és minket mocskoltok amiért csak a dagadt fogatlan alkesz Pista bácsik próbálkoznak be nálatok (meg a más férfiaktól rátok maradt gyerekkel)

ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Ti? Mint pl én? Házasságban élek, drága

Sok évig neveltem egyedül a fiamat, míg megismertem a 2 gyerekes apa férjemet

A gyerekeink nem ránk maradtak

A férjem nem alkesz nem Pista hanem Attila és igen jóképű

Éveket vártam rá Megerte

ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!