Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak,ti,hogy tudtok elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,ti,hogy tudtok elfogadni olyan nőt komoly kapcsolatra akinek gyereke van?

Figyelt kérdés
Mert én nem bírnák más gyerekét nevelni,pénzelni... Csak 33 éves vagyok és egyre kevesebb a potenciális komoly partnerjelölt aki gyermektelen.
ápr. 28. 19:13
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
6%
Csakis egyetlen exem gyerekét bírnám elfogadni! Minden más gyermekes nő mehet is a búsba!
ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
13%
Ez kizáró ok, nem bonyolítom az életem fölöslegesen.
ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
18%

Valójában az ilyenekre evolúciós értelemben sincs semmi magyarázat. Ezek a tipikus omega lúzer férfiak, akik a nőknek csak "ha nincs ló jó a szamár is alapon" kellenek. Nem szabad hagyni, hogy mocskolódjanak, vállalniuk kell a tetteik következményeit. Az a baj, hogy mivel sosem voltak elszámoltatva a cselekedeteik miatt ezért nekik az a normális, hogy fűvel-fával szexelnek és majd úgyis keresnek egy omegát aki pénzeli és felneveli a másokról rájuk maradt csemetéket.

Sok férfi pedig annyi lúzer simp, hogy tényleg belemegy ebbe.


Engem is most nyilván mocskolni fognak emiatt, de ha nincs gyerekem nyilván nem fogok gyerekessel összejönni. Minden ember meg kell, hogy tanulja, hogy a tetteinek következményei vannak és nem haríthat mindig másokra. A gyakoris nők is.

ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
89%

Van egy kapcsolatod, lesz belőle egy gyereked, tönkremegy. Onnantól a nő nem is vágyhat már szeretetre, hanem mindenképp azért jön a következő hogy pénzelje a gyereket? Ez egy nagyon problémás felfogás.

Megcsalt a férjed, elváltál, most dögölj meg egyedül mert van egy gyereked

ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
15%

#14


Fordítva ti így álltok hozzánk férfiakhoz itt a gyakorin.


Ez nyilván nem normális hozzáállás, de nem tudok máshogy hozzátok állni ha ti is így álltok hozzánk itt.

ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
12%
Ebben a korban nagyon sok a lefialt, lepudvált.. Átérzem. Én is ebben a cipőben járok. Saját ivadékot sem szeretnék, mert 35 évesen kifutottam az időből.
ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
#15: nem tudom, előző kommentemben írtam hogy nálam nem kizáró, ha a férfinak még nincs gyereke, de ahogy gondolod
ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
95%
Nem minden gyerekes nő azért marad egyedül, mert rosszul választott, én pl. özvegy vagyok.
ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
24%

#17


Nem rólad van szó. Igazából ez a normális hozzáállás. Ha valakinek már van gyereke, akkor őt sem zavarja ha olyannal jön össze akinek szintén van. Ez okés.


De itt a gyakorin az az axióma, hogy minden nő teljes mértékben tökéletes és úgy kell elfogadd őket amilyenek és ha meg akarod változtatni őket akkor hímsoviniszta vagy. Viszont fordított esetben neked mint férfinak kötelességed állandóan változni és önfejleszteni és akármilyen problémád volt az kizárólag a te hibád, ha megcsalt az asszony az is a te hibád és inkább halj meg egyedül.

ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
92%
#18: igen ez is benne van. Meg az is hogy ő volt csalfa, nem a férje. De valamiért akkor is a nőn csattan az ostor, ha nem is ő cseszte el a kapcsolatot.
ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!