Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lemondani a párkapcsolat iránti vágyról?

Figyelt kérdés

Igen, tereljem a figyelmem, de egész egyszerűen a csapból is ez folyik. Utcán látom a párokat, interneten, stb. Irigységgel tölt el. Úgy érzem mások jobbak nálam. Én meg egy alsórendű kis féreg vagyok amiért nem vagyok képes egy olyan alapvető emberi dologra mint a párkapcsolat. Ha nőkre gondolok szexuálisan, akkor meg egy perverz beteg állatnak érzem magam. Úgy érzem hogy nekem nem is szabad ilyenekre gondolni, mert a való életben nem csinálhatok ilyet.


Igen, pszichológus. Csak fene drága és tb-s gondolom nem olyan jó. Igen, kifogás. Na de akkor mondja meg nekem valaki hogy mégis hogyan segítene ezen pszichológus. Keres nekem egy random nőt akinek elég vagyok? Mert olyat a büdös életben nem fog találni, az egyszer biztos.



ápr. 29. 10:35
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Nagyon szánalmas hogy ha nagyon egyedül érzem magam, akkor sírni kezdek?


Milyen nőnek kéne egy ilyen "férfi"?

ápr. 29. 10:59
 12/35 anonim ***** válasza:
9%
10. Egy férfi addig fut a nő után ameddig van szex, vagyis ameddig még érdekes a szex. Sajnos nagyon kevés az a nő aki szereti is a szexet, de hát ez a férfiak problémája. A kolléganőim zömének már áll a hátán a szőr, amikor a kedves férjeik szexelni szeretnének. Mondjuk kifogást mindig találnak! :)
ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
56%
Mindig elképedek, mennyi defektes ember van itt egy rakaton. Nyomorverseny level ezer.
ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
55%

8,10



Akkor ti ne is keressetek semmit. Egy kapcsolat 50% szex, 50% szeretet és szerelem.


Ha nem vagytok képesek a maradok 50%-ot megadni a nő számára és érzelmileg nem nyujtotok semmit, akkor veletek sem lenne érdemes összejönni, mert egyszerűen unalmas és üres lenne a kapcsolat..

ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

12.


Olvasd el a 14-es kommentem.


24/N


Privátot nem kérek!

ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
62%

Ilyenkor feljön kedves 8, 12 hogy akkor egy nőnek mi van abban, hogy összejön veletek? Nektek csak a lyuka kell, de akkor meg kiborultok ha nincs is más amit adni tudtok neki, mint a pénzetek.

Akkor most mégis jó a szex-pénz csere?

ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
60%
#13-as vagyok, hogy végre legyen valami hasznos válasz is: kérdező, kezdj el ezerrel gyúrni az emberi, érzelmi, társas készségeidre (igen, a sírás is a normális érzelmi élet része), járj társaságba, ne távolodj el sem a nőktől, sem úgy átlagban az emberektől. Különösen ha gátlásos vagy a társas érintkezésben, a gyakorlás segít (meg egy kis alkohol, bár ezt csak óvatosan merem leírni). Ha más párok vannak a környezetedben, próbáld meg félretenni az irigységet és fogd fel tanulási lehetőségként, figyeld meg, mit hogyan csinálnak és kezelnek, legyenek épkézláb fogalmaid a párkapcsolatok működéséről, ugyanis pár év múlva te is ugyanígy ott leszel a barátnőddel. A szexualitást ne száműzd az életedből, magadban nyugodtan maszturbálj nőkre és fantáziálj nőkről, természetes dolog, ne akarj úgy járni mint a szomszéd kérdésnél a kolléga, hogy van egy szeretett barátnője de nem áll tőle a farka, mert az agya nem akarja ilyen alantas és közönséges dolognak kitenni, mint a felizgulás). Valamint tanuld meg jól érezni magad a lehetőségekhez képest egyedül is, munkán és hobbin keresztül értelmes és épületes tevékenységeket találni akkor is, ha esetleg az egyedüllét lenne az utad. Kb. ennyi.
ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

"Mindig elképedek, mennyi defektes ember van itt egy rakaton. Nyomorverseny level ezer."


Köszönöm a nagyon hasznos választ. Remélem büszke vagy magadra.

ápr. 29. 11:36
 19/35 anonim ***** válasza:
39%
#18 A válaszadók viszik a prímet ilyen szempontból. Te még eldöntheted, akarsz-e az irigységben megkeseredett, mindenért másokat hibáztató, egyenlőségeszményt tévesen alkalmazó, eltorzult gondolkodású emberekhez tartozni.
ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
37%

#7


Alapvetően az emberek többsége a szexért akar barátnőt. Hiszen a választás végső forrása az, hogy a másik biológiailag alkalmas arra, hogy egészséges utódot lehessen vele nemzeni.

Ezt egyértelműen lehet bizonyítani azzal, amikor a nő megtagadja a szexet. Na, akkor figyeld a férfi reakcióit.

ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!