Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves férfiként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves férfiként milyen nőknél lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

- 180cm magas

- Sportos, rendszeresen edző

- Jogsi VAN

- Egyetemre járt

- Több idegen nyelven folyékonyan beszélő

- Fizetés havi kb nettó 1.4 millió felett

- Nem veszekedős-balhézós

Ha a forróvérű tányérdobáló ordibálós latinos kapcsolatokat szereted akkor sajnos rossz hírem van. Ennek amúgy az oka, hogy nagyon veszekedős-ordibálós családban nőttem fel, így egy életre teljesen meggyűlöltem a piszticsáré veszekedéseket és mindig a különböző nézetű emberek összebékítése az elsődleges számomra.


Hátrányok:

- Rossz szelf-marketing (borzalmas, nem tudom eladni magam, így nem arulok el nagy titkot azzal, hogy a netes társkeresőkön kb nulla sikerem volt)

- Nagyon magas önbizalom

Ez azért hátrány, mert már eljutottam arra a szintre, hogy már senkinek és semminek sem kell bizonyítanom többet, így női szempontból nézve nagyon nehezen vagyok formálható az ő saját játszmázásgatásaik alapján, azaz nem bírnak ugráltatni mint egy kiskutyát, mert nem az állandó visszajelzések alapján tudom csak "valakinek" érezni magam.



ápr. 30. 00:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

"Mert edzés közben a szériák között valamivel el kell ütni az időt."


Észrevettétek, hogy majdnem mindenki ilyeneket mond?


"Zuckerberg épp kiment a slozira a tárgyalásunkról, addig ide írok, lol".


Ez a frissített verziója a 10 évvel ezelőtti 'van tévém, de csak MezzoTv-t nézek némán háttal'.

ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy milyen meló ez, melyik cégnél, meg hogy van-e felvétel hozzátok. :D Aztán majd megyünk együtt csajozni. :D
ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%
90 éves néniknél, amilyen szinten van a kérdés. 😂
ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
29%
61 éves férfiként milyen nőknél lehet még esélyem?
ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

🤣🤣🤣

"Anyáddal laksz" "sikertelen vagy a társkeresésben" stb


Hát én szakadok 😆

Fogalmam sincs miket szedtek ti itt, de okvetlen adjatok belőle nekem is! Nagyon erős hallucinogén lehet. Majd ha június elsején megyünk a haverokkal Hágába fesztiválra akkor lehet kipróbáljuk majd mi is 😅

máj. 1. 06:14
 26/26 anonim ***** válasza:
81%

A gyakorira kiírt hasonló kérdésektől jönnek a flash-ek, ütősebb, mint bármelyik gomba.

Buddha b+ 🤣

máj. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!