Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves férfiként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves férfiként milyen nőknél lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

- 180cm magas

- Sportos, rendszeresen edző

- Jogsi VAN

- Egyetemre járt

- Több idegen nyelven folyékonyan beszélő

- Fizetés havi kb nettó 1.4 millió felett

- Nem veszekedős-balhézós

Ha a forróvérű tányérdobáló ordibálós latinos kapcsolatokat szereted akkor sajnos rossz hírem van. Ennek amúgy az oka, hogy nagyon veszekedős-ordibálós családban nőttem fel, így egy életre teljesen meggyűlöltem a piszticsáré veszekedéseket és mindig a különböző nézetű emberek összebékítése az elsődleges számomra.


Hátrányok:

- Rossz szelf-marketing (borzalmas, nem tudom eladni magam, így nem arulok el nagy titkot azzal, hogy a netes társkeresőkön kb nulla sikerem volt)

- Nagyon magas önbizalom

Ez azért hátrány, mert már eljutottam arra a szintre, hogy már senkinek és semminek sem kell bizonyítanom többet, így női szempontból nézve nagyon nehezen vagyok formálható az ő saját játszmázásgatásaik alapján, azaz nem bírnak ugráltatni mint egy kiskutyát, mert nem az állandó visszajelzések alapján tudom csak "valakinek" érezni magam.



ápr. 30. 00:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#9


Mert edzés közben a szériák között valamivel el kell ütni az időt. Videókat meg zajos dolgokat nem nézhetek, mert nincs Bluetoothos fülesem.

ápr. 30. 06:39
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

"berohanjak a szobámba sírni a párnáimba és akkor erre élvezkedhettek."


Szóval anyáddal laksz, és itt szívod reggelente a gyakorisok vérét.


Csoki, te tényleg nagyon kemény vagy.

ápr. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Noren1989 ***** válasza:
60%
Szerintem szimpla provokatív kamu vagy, aki még hirdeti is magàt...
ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Noren1989 ***** válasza:
42%
Mondjuk 48-50%osként ez nem is csoda 🤔🤡🤡🤡
ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%
Most kajak arra kell irigykedni hogy sikertelen vagy a társkeresésben? Vagy nem értem 🥹
ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
27%
A 180 cm a legtöbb nőnek túl alacsony, és az is hátrány, hogy nem vagy balhézós. Viszont ezeket még talán tudod kompenzálni a magas fizetéseddel.
ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Ezekkel a válasz lehetőségekkel semmilyenre
ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi nyugi találsz magadnak egy ribizlit….
ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

Tolmács vagyok, van saját házam, értelmes fizetésem és normális önértékelésem, nőként igazán nincs mire féltékenynek lennem rád.

De a hozzáállásod és világnézeted ennyiből nagyon taszító.

Persze olyat találsz, aki mondjuk elnêzi ezt neked mert le akar húzni, vagy maximum valaki nagyon toxikusat.

Szerintem amúgy nagyon negatív tapasztalataid és traumáid lehetnek a nőkkel szemben + a média agymosása látva hogyan karakterizálod őket, ezt önmagában amúgy tényleg nem ártana pszichológussal átbeszélni. Én is gyakran járok, az önfejlesztéssel soha nem volt semmi gond.

ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#4 Nemcsak a kerdezot, hanem a szociokulturalis koryezetenek a csaladja noi tagjainak viselkedeset is minositi. Nyilvan alapja van ennek, hogy ezt gondolja... bar ez nem noi specifikum, hanem narcizmus.
ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!