Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem kedveli a duci nőket?

Figyelt kérdés

Csak mert én kifejezetten vonzónak látom a nagy többségüket.


Persze nincs azzal baj, hogy megvannak mindenkinek a preferenciái, de pl. azok nagyjából egyenlően oszlanak meg, akik a feketéket kedvelik, akik a szőkéket és azokat, akiknek teljesen mindegy.


Hasonló proli preferencia ez, mint nőknél a magassággal kapcsolatos elvárás, nem?


máj. 5. 08:46
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
33%
Én kifejezetten kedvelem a duci nőket bizonyos keretek közt. A telt formák vizuálisan és érintésre is nagyon izgatóak. 😍
máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
63%

Engem nagyon izgatnak, de komoly kapcsolat nem jöhet szóba velük.


Nem, nem azért, amire a "prolik" (a kérdező után szabadon) gondolnak. Nem szégyellném sem a család, sem a barátok előtt.


Én - a heti 40 órás munkám mellett - havi 30-60 órát töltök sporttal (és sajnos nem olyannal, amit tipikusan nagydarab nők is végeznek, pl. súlylökés).


Na mármost nyilvánvaló, hogy ez a havi 30-60 óra sporttal töltött idő nem lesz közös idő. Ennyi "elhanyagolást" nincs szerintem nő, aki elvisel, legyen az duci vagy a sportot kerülő vékony vagy átlagos testalkatú. Vagy legalábbis nekem nem sikerült még ilyennel találkozni.


Testi kapcsolatot keresvén pedig megkapom, hogy "fuckboy" vagyok, meg hogy ez nem pálya. Hát jó.


Szóval kényszerűségből maradnak az atlétikusabb alkatú nők.

máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
11%
12. Mindjárt sajnállak! :D Végül is csak a férfiak 95%-a hal meg a vékony nőkért, neked meg kényszerűség... :D
máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
68%

“ Szóval kényszerűségből maradnak az atlétikusabb alkatú nők.”


Sosem lennék olyan pasival, aki azt érezteti, hogy kényszeresen van velem, nincs oda értem. Hidd el találunk helyettes kismillió férfit, aki örömmel van sportos nővel😉Te meg akkor legyél a markoddal.

máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
15%
#12 Attól mert valaki kövér messze nem jelenti azt, hogy nem is sportol. Tudom, nyilván a legtöbben,azért kövérek. De én kövérként is sportolok, amellett hogy fizikai munkát végzek, több mint heti 40 órában. Az más kérdés, hogy szeretek enni. Szóval nem minden kövér ember lusta...
máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

15. Nem erről szólt a kérdés. Családi, sőt anyai minta hogy egy adott férfinek ki vagyis milyen alkat személyesíti meg a NŐT. Akinek az anyja is nagydarab volt, az nagy eséllyel ilyen nőket keres.


Annyira gáz amikor a másik ember véleményét lesz*rják, mert hát sértve érzik magukat a vékony vagy a nagydarab nők/férfiak, hogy egy adott válaszoló nem az ő testalkatukat preferálják. EGÓ! Fájdalomtest átveszi az uralmat a valódi "én" felett, aztán bevágja a durcit és mennek a lepontozások. :)


Nem kell megmagyarázni milyen a kövér, a duci, a sportos, az átlagos. Egyszerűen vagy tetszik valakinek vagy sem.

máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
19%
#16 Te meg azt nem érted mire írtam. Nem arra kell fogni, hogy azért nem kell komoly kapcsolatra, csak max. szexre egy kövérnő, mert úgy sem tudná fizikailag megütni az ő szintjét... Én elfogadom és megértem, hogy nem kellek kövérként, de nem kell a vetítés...
máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
84%
#17 Sport és sport között óriási a különbség. Lehet, hogy egy plus size lány eljár kondizni, gyalogol, kocog, Az is lehet, hogy ezeknek van valamiféle pozitív hatása rá, csak éppen az alacsony intenzitás vagy az egyébként borzalmas étrend miatt az eredmény nem túl látványos. Az viszont 100%, hogy egy ilyen alkatú lány (vagy akár férfi) nem fut maratont, nem bringázik 100 mérföldet, nincs ott a Balaton-átúszáson. Vagy ha mégis, nem tud olyan időt produkálni, ami egy rendszeresen sportoló, de amúgy gyengébb amatőr szintjét megüti.
máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
69%
Telt alkatu nő vagyok, és biztosan mondhatom, ha bárki erdeklosik felém, biztosra veszem, hogy nem tetszem, csak beéri velem
máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Miért, te kedveled a duci férfiakat? :) Gondolom te sem éred be kevesebbel, mint egy adonisz. :D
máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!