Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem kedveli a duci nőket?

Figyelt kérdés

Csak mert én kifejezetten vonzónak látom a nagy többségüket.


Persze nincs azzal baj, hogy megvannak mindenkinek a preferenciái, de pl. azok nagyjából egyenlően oszlanak meg, akik a feketéket kedvelik, akik a szőkéket és azokat, akiknek teljesen mindegy.


Hasonló proli preferencia ez, mint nőknél a magassággal kapcsolatos elvárás, nem?


máj. 5. 08:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
48%
31: Ha már belemegyünk a sport témába (van vagy másfél évtized sportmúltam, azért írom): Eleve a női test nagyon más felépítésű, mint egy férfi. Sokkal nagyobb (az egészséges) testzsír százalék egy nőnél, mint férfinál. A mell nagyrésze zsír, hormonháztartás, stb.... Szóval egy 80kg nőt ne hasonlíts egy nem sportoló férfihoz, mert még akkor is teljesen más lesz a helyzet :)
máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
78%
#41 egy 80 kg-s nő csak akkor nem túlsúlyos, ha legalább 190 cm magas vagy ha brutál izmos testépítő. Minden más esetben elhízott és ennek semmi köze a testzsír-százalék témához. Lehet két 60 kilós embernek is totál eltérő testzsír-százaléka, nem tudom, hogy jön ez ide. És igen, a nőknek magasabb százalék az egészséges, 15-30%, míg férfiaknál 12-20%. De ez nem jelenti azt, hogy egy nőnek 30 kiló túlsúllyal kéne rendelkeznie xD Sőt, egyáltalán nem kell, hogy túlsúly legyen rajta. Az ugyanolyan egészségtelen, mint egy férfi esetén. Mindkét nemnél az egészségesen vékony, sportos alkat az ideális.
máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Félnek tőlük. A legtöbb férfit feszélyez az olyan nő aki magasabb vagy nehezebb náluk.

Apró nő, nagy autó. mini ego.

máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
26%
43. A nőt nem egy debella testesíti meg a legtöbb férfinél. A fszt se érdekli ha ezen itt a gyks elhízott csapat megsértődik meg lepontoz. Én azt mondom, ez legyen a legnagyobb örömük, aztán irány a konyha, lehet tömni a rengeteg szénhidrátot magukba, tespedni az ágyon, verni a billentyűzetet hogy bizony ők marhára kívánatosak! 😂
máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nőnél szerintem nem feltétlen jó szó az elvárás, mert ami vagy van vagy nincs azt nem lehet elvárni. Anyám beszélt nekem egyszer erről, ő aki nem magasabb nála 2 fejjel, azt nem látja férfinak. Nem tudja miért, egész életében így volt. Nekem férfiként is megvan, hogy milyen testalkatú nők tetszenek. Nekem a nőies testi jegyek fontosak. Aki nagyon más az lehet jó haver, lakótárs akár, de az a bizonyos kapcsoló soha nem billen át. Tudom, h nő, de belül nem érzem annak.
máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!