Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem kedveli a duci nőket?

Figyelt kérdés

Csak mert én kifejezetten vonzónak látom a nagy többségüket.


Persze nincs azzal baj, hogy megvannak mindenkinek a preferenciái, de pl. azok nagyjából egyenlően oszlanak meg, akik a feketéket kedvelik, akik a szőkéket és azokat, akiknek teljesen mindegy.


Hasonló proli preferencia ez, mint nőknél a magassággal kapcsolatos elvárás, nem?


máj. 5. 08:46
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
78%
A férfiak egy része a husi nőket szereti ami annyit takar hogy van egy kis fogni való rajta de nem +30 kiló zsír mert az már a duci-kövér kategória.
máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
27%
Ehhez aztán nagy agyi tudomány kell, hogy miért nem...
máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
25%

20

Igen, nálam simán szóbajöhet duci férfi

máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
82%
Na várjunk, mit nevezünk ducinak? Mert egyáltalán nem mindegy, hogy 80kg 165 centihez, vagy ugyanakkora magassághoz 130kg. Utóbbi már nem a duci kategória nálam.
máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
12%
a 165 centi 80 kiloval durvan kover..
máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
77%
25: Neked. Nekem pont jó, fognivaló :)
máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
12%
nekem a 165 centihez a 60 kilos az ami jo fogni valo ..
máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
86%
27: Tekintve, hogy a fitness versenyzők formája szokott 55kg lenni és az általad említett csak 5kg-al tér el, szerintem a 60kg a "sportosan átlagos" kategória és nem a duci. Dehát mint írtam, nem vagyunk egyformák.
máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
26%

28. Azért abból ne induljunk már ki, hogy a 165/55 és a 165/60 az majdnem ugyanolyan. Végül is minek nézni a genetikát, az alkatot, a csontozatot, a csípő, derék, a lábak, vállak, a kezek formáját. A lényeg úgy látom lényegtelen. D


Kb. olyan ez, mint amikor kiírja magáról egy nő hogy 165/60 hosszú haj, és erre az összes pasinak beindul a pavlovi reflex, majd elképzelik életük bomba nőjét. A valóság meg valószínűleg olyan nő lesz, aki mellett elmennének az utcán.

máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
87%
Ebből látszik, hogy mindenkinél máshol kezdődik a duci. Én 157 cm vagyok és volt egy pasim 45 kilósan, én nagyon utáltam úgy magam, anorexiásnak tűntem. Edzéssel felszedtem 5 kg-t és neki már így 50 kilósan is túl sok voltam! Pedig az még bőven nem duci kategória, az az egészségesen vékony/sportosan formás szint. Másnak meg, aki a husisabb nőket szereti, még így is túl vékony vagyok. Szóval ez totál szubjektív.
máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!