Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja bárki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja bárki, hogy a ghosting oké?

Figyelt kérdés

Állítólag felnőtt emberek vagytok, akkor legyen már bennetek annyi, hogy odavakartok a másiknak egy

"Bocs, mégsem érdekelsz, mást keresek!" vagy

"Bocs, találtam olyat aki jobban passzol hozzám!" vagy

"Bocs, inkább nem akarok most senkit, semmit!" vagy valami. Ha nem akarsz kifejezetten nagy tahó lenni akkor mögé biggyesztheted még azt is, hogy "remélem megtalálod akit keresel!". Nemtől függetlenül írom, hogy tutira nem fáj, csak nem tűnsz egy tiszteletlen gyökérnek.



#ismerkedés #nemvagyjófej
máj. 5. 18:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%
Ok. Szerintem elvárható az (el)köszönés IS meg az IS, hogy valaki méltósággal viselje a visszautasítás ezen formáját.
máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Mármint a ghostingot? A ghosting nem visszautasítás, hanem bántalmazás.
máj. 5. 21:20
 13/37 A kérdező kommentje:
Meg nekem az is furcsa, hogy azt mondod, hogy ghostolni oké, mert feltételezed, hogy a másik majd nem viseli méltósággal és egyébként is felnőtt férfi, "get over it", de ha Te normálisan lezárod és a másik nem viseli méltósággal, akkor az már nem oké, mert Neked kellene valamit méltósággal viselni. Ez szerintem kettős mérce.
máj. 5. 21:23
 14/37 anonim ***** válasza:
33%

12

Lol

Bántalmazás ha valaki ghostingol. :D Eszerint bántalmazott nő vagyok XD Sőt eszerint kb konkrétan mindenki mántalmazott, aki valaha társkeresőt használt.


Na hagyjuk már.

máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Te mit szólnál ha azt mondanám, a normális lezárásra érkező hisztire, hogy "get over it"? Ugyanott vagyunk.
máj. 5. 21:24
 16/37 A kérdező kommentje:
#14: Szerintem ne hagyjuk. Győzz meg, hogy oké bunkó parasztnak lenni! :)
máj. 5. 21:24
 17/37 anonim ***** válasza:
74%
Túl pörögsz az egészen.Mivel mást nem tudsz tenni, csak elkönyveled, hogy ilyen némelyik ember és ennyi. Amúgy meg a boltban sem köszön némelyik ember, szépen , udvariasan sem tudnak kérni és van hogy a boltos sem köszön vissza. Meglepő mi? Nem kell velük foglalkozni és ne legyenek elvárásaid, mert csak magad fogod kicsinálni vele. Mióta nem görcsölök rajta sokall jobb az egész.
máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
74%

13

Hogy jövök én a képbe? Én csak annyit mondtam, hogy az ember viselje méltósággal, ha visszautasítják, illetve leírtam a ghosting egy lehetséges okát.


Sehol sem mondtam, hogy a ghosting megfelelő módja az ismerkedés lezárásábak, csak annyit, hogy lehetne több méltósággal viselni.

máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnőtt ember létére valaki képtelen elmondani, hogy mi a baja és mi nem tetszik az nem visszautasítás hanem egyszerűen műveletlenség.
máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
19-esnél a pont. A ghosting nem a visszautasítás egy formája, hanem teljes ignorancia. Tuskóság. Pont.
máj. 5. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!