Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja bárki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja bárki, hogy a ghosting oké?

Figyelt kérdés

Állítólag felnőtt emberek vagytok, akkor legyen már bennetek annyi, hogy odavakartok a másiknak egy

"Bocs, mégsem érdekelsz, mást keresek!" vagy

"Bocs, találtam olyat aki jobban passzol hozzám!" vagy

"Bocs, inkább nem akarok most senkit, semmit!" vagy valami. Ha nem akarsz kifejezetten nagy tahó lenni akkor mögé biggyesztheted még azt is, hogy "remélem megtalálod akit keresel!". Nemtől függetlenül írom, hogy tutira nem fáj, csak nem tűnsz egy tiszteletlen gyökérnek.



#ismerkedés #nemvagyjófej
máj. 5. 18:45
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Volt egy pillanat amikor azt hittem érted amit olvasol, de már elmúlt. Megpróbálom még egyszer:

Szerintem hisztinek titulálni a fentieket, pont ugyanolyan problémás mint maga a ghosting. Ha így sem megy, nem tudok segíteni.

máj. 5. 21:56
 32/37 anonim ***** válasza:
20%
Hát, ha te nem érzed hisztinek, amit itt előadsz, nos az is elég sokat mondó :D
máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Viszont én erre ennyi energiát és időt szántam, szóval most törlöm a kérdést a figyeltek közül. Amire kíváncsi voltam azt tulajdonképpen megtudtam. Legyen szép estétek! (Ja és mielőtt erre reagálnál: ha így teszel, az ugye hiszti, mert én elköszöntem. Get over it!)
máj. 5. 21:59
 34/37 anonim ***** válasza:
:D
máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki nem akar új randit annak nem jössz be. Most jobb ha megmondja hogy pl büdös,igénytelen vagy,vagy taszít benned valami.
máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
28%
Figyu, a csajok RENGETEG jelentkező közül kell, hogy válasszanak, ezt is vedd azért figyelembe. Te szerinted hanyadik vagy a sorban? Mi van, vezessenek listát, adatbázist a pasikról? :DDDD ne hülyéskedj már...:DDD Amíg mindegyiknek megírják, hogy miért nem, lemegy a nap!
máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
57%
30: Én azt nem értem, hogy mitől lenne az hiszti, ha a kérdezőnek nem tetszik valami, feltesz róla egy kérdést és vitát indít róla egyébként tök normális hangnemben? Főleg, hogy elméletileg még "ti" is egyetértetek vele. Vagy ez is olyan dolog ami csak van, nem jó, de nem is kell megváltoztatni?
máj. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!