Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja bárki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja bárki, hogy a ghosting oké?

Figyelt kérdés

Állítólag felnőtt emberek vagytok, akkor legyen már bennetek annyi, hogy odavakartok a másiknak egy

"Bocs, mégsem érdekelsz, mást keresek!" vagy

"Bocs, találtam olyat aki jobban passzol hozzám!" vagy

"Bocs, inkább nem akarok most senkit, semmit!" vagy valami. Ha nem akarsz kifejezetten nagy tahó lenni akkor mögé biggyesztheted még azt is, hogy "remélem megtalálod akit keresel!". Nemtől függetlenül írom, hogy tutira nem fáj, csak nem tűnsz egy tiszteletlen gyökérnek.



#ismerkedés #nemvagyjófej
máj. 5. 18:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
44%
Persze hogy parasztság a ghosting. Pont ahogy parasztság gyúródni a metrón vagy piszkálni az orrodat. De aki világi hisztit csinál ebből, az se százas.
máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Az mindig előre vitte a világot, ha valaki csendben elkönyvelte a másikat parasztnak. ;)
máj. 5. 21:29
 23/37 anonim ***** válasza:
54%
Akkor hisztizz miatta, csak magadnak ártasz vele. Ugyanis aki ghostingol, azt baromira nem fogja érdekelni, hogy mit gondolsz róla, hiszen arra sem vette a fáradságot, hogy becsülettel elköszönjön.ajd pont ezen meghatódik.
máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt okés

Ettől függetlenül sok a primitív ember aki így csinálja, sok is lesz hiába ítéljük el.

Tehát igazad van, ez gyökérség, és az is marad, mert nincs az a törvény amely gátat szabna ennek

máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj, de tök erőszakos vagy. Ezek után nem csodálkozom, ha ghostingoltak. Egy normális ember elkönyveli, hogy a másik egy éretlen , bunkó gyerek szintjén van és tovább lép. Te meg itt a gyakorin habzó szájjal mindenkinek neki ront, aki normálisan lekezeli a szituációt...
máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Szóval ha szót emelek ellene az hiszti, de ha valaki ghostol mert a "csúnya pasi úgyse értené", az meg rendben van. Köszi, már értem!
máj. 5. 21:39
 27/37 A kérdező kommentje:
Erőszakos? Nekiront? Én még ott tartok, hogy a vita az érvek ütköztetése. Nem gondolom, hogy erőszakos lettem volna, vagy nekirontottam volna bárkinek.
máj. 5. 21:40
 28/37 anonim ***** válasza:
53%

Édes aranybogaram... Olyan vagy, mint az az egyetemi tanár, aki habzó szájjal kivágta a díszhisztit, amikor csak a társaság fele jelent meg az óráján. Nekünk. Azoknak, akik megjelentünk. Nekünk hisztikézett meg ordibált.


Ha valaki ghostingol, azzal NEM fogsz többet kapcsolatba kerülni, NEKI már nem fogod tudni elmondani, hogy enyje-bejnye, helyette random idegeneknek nyomod a panaszkodást. Felőlem toljad neki, papa, csak tudj róla, hogy elég hülyén veszi ki magát és pontosan zéró eredményt érsz el vele.


Ezért mondtam, hogy inkább a méltóság...

máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Én a jelenséget próbáltam megérteni és esetleg valakinek aki amúgy így viselkedik, felnyitni a szemét, de utóbbira esélyt sem látok, mert amíg az a válasz, hogy "ronda, erőszakos férfi vagy, úgysem értenéd", addig nincs miről beszélni. Az én hibám, hogy hajlamos vagyok azt gondolni, hogy a többi billentyűzet végén is értelmes, gondolkodó, a véleményüket és a viselkedésüket érvek hatására megváltoztatni képes emberi lények vannak, akik felismerik a kettős mércét és képesek az empátiára, de ezt sajnos mindig elrontom.
máj. 5. 21:47
 30/37 anonim ***** válasza:
54%

Te viszont aligha lehetsz értelmes, ha többedik alkalommal sem sikerült felfognod, hogy SZERINTÜNK SEM OKÉ a ghosting. :D Mi csak azt mondjuk, hogy hisztizni miatta legalább annyira szánalmas.


Gondolom most jön még egy hisztiroham, hogy csúnya-gonosz ghostingolók. Oké, ez nem becsületes és egyenes módja a visszautasításnak. Nincs rendben. De ekkora ügyet sem kell csinálni belőle. Ezt a két allítást (ha nem is értesz egyet a másodikkal) azért sikerül egyszerre fejben tartanod? Ha nem, akkor úgy elég problémás a vita...

máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!