Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a férfiak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak hány százalékát érintheti a következő dolog?

Figyelt kérdés
Hogy a pénisz méretük miatt nem ismerkednek. Én is már több csajt utasitottam vissza, mert tudom, hogy szart sem ér a méretem. És mivel az atlag méret 15 centi körül van, szerintem a legtöbb 13 vagy alatta lévőt érinti ez, maximum megtanul vele élni. De szerintem a nagy részük olyan mint én.
máj. 9. 08:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10, neki nem létezik. Ő direkt taszítja. Itt fog megdögleni.
máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
17%

11.


Sőt, már meg is döglöttem, csak hát a gyerekkori nekromanta-kísérletek ugye, eléggé visszaütöttek :( Nem kellett volna annyi horcruxot készítenem. Meg hát az a deal az ördöggel se volt okos ötlet, de már úgyis mindegy.


Itt "rohadok" mindig :P :D

máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Incelekkel találkozni lehet a való életben, viszont ilyen méretkomplexusos gyógyegerekkel nem nagyon. Mondjuk az érthető hogy ez nehezebben derül ki a másikról, de azért végül általában kiderül.

A kisebb farkú pasasok nagyon nagy része nem lesz komplexusos, valamiért még mikropénisszel sem

Csak azok lesznek ilyen komplexusosak akik pszihológiailag súlyosan defektesek eleve.

Péniszmérettől függetlenül, hiszen ez mint ismerjük nem a péniszméretről szól, hanem arról hogy miért fél a nőkkel való szexuális kapcsolattól.

Ilyen pszihológiai zavara keveseknek van, kevesebb mint 1% lehet

máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

13.


Mondjuk, ha ez ilyen keveseket érint, akkor azt a sok gagyi BMW autót, amit kizárólag masszívan komplexusos emberek vásárolnak meg, farokhosszabbító, hajpótlék és magasság-illúziókeltő kinek adják el?

máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14#

Ha igaz is lenne az az ostobaság amit írsz, akkor is megvan a válasz. A férfitársadalom 1%-a nem olyan gyenge arány piaci tekintetben. Azért annyira sok bmw nem járkál az utakon hogy bővebb piacra legyen szüksége.

máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15.


Az nem zavarja őket amúgy, hogy mindenki bunkónak és kispöcsnek tartja a BMW sofőröket? És nem, nem én, hanem több egymástól eltérő nőtől hallottam, ahogy ezen gúnyolódnak. És milyen igaz...


Ha valaki nem kispöcs, az talál normális luxusautót, ami nem úgy marad meg az emberek fejében, mint a bunkó kopasz "vállalkozók" összecsalt járgánya, amivel keménykedni akar.


De anno mercivel is volt ilyen hirdetés - és milyen igaz! [link]

máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Régebben megmértem 14 cm körül volt, pár hete megint megmértem, már csak 13. Nekem legjobban az tett be, hogy eddig életemben 3 nővel voltam és mindegyik kritizálta a méretem, ki finoman, ki könyörtelenül.
máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:

Ezen az autós dolgon mindig röhögtem, akkor a sztereotípia nálam nem vált be. :)

Világ életemben a hot hatcheket (vagy kisebb) szerettem, ráadásul sosem a "menő" márkàkbòl. Ha lenne penzem, akkor is maximum i30N ami tetszene. De ilyen böhöm nagy autóktòl kiràz a hideg. :)

Átlagon alul vagyok én is, amit már elfogadtam (NAGYON sokáig küzdöttem én is). Sokáig tartott, de ez van. Ha a felyem tetejére állok, akkor sem lesz nagyobb. Vagy elfogadnak így, vagy ciao! :)

máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
Fejem....
máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy életem legjobb szexei 12-13 cm-es peniszekkel voltak. Ami ezektől nagyobb volt, az fajt. Nem a méret a lényeg (persze azért egy bizonyos tartományon belül), hanem a technika es a vonzalom.
máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!