Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a férfiak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak hány százalékát érintheti a következő dolog?

Figyelt kérdés
Hogy a pénisz méretük miatt nem ismerkednek. Én is már több csajt utasitottam vissza, mert tudom, hogy szart sem ér a méretem. És mivel az atlag méret 15 centi körül van, szerintem a legtöbb 13 vagy alatta lévőt érinti ez, maximum megtanul vele élni. De szerintem a nagy részük olyan mint én.
máj. 9. 08:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%
Az jobban számít, hogy mennyire bírod az ágyban. Nekem nem nagy de nem is kicsi ellenben a nők akikkel lefeküdtem imádták, hogy nem csak két percig bírom.:D Szóval az állóképességed fejleszd.
máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Én tizen éves koromban voltam így, abszolút nem mertem emiatt ismerkedni, inkább kerültem a csajok társaságát, pedig akkor még jól is néztem ki.

Aztán ez folytatódott egyetemista koromban is, volt pár tök egyértelmű lehetőségem, talán köztük volt olyan lány is aki már a feleségem lenne, de én inkább visszautasítottam mindenkit és továbbra is kerültem az ismerkedést.

Aztán lett végül egy barátnőm, aki nagyon nagyon akart valamiért engem és igazából utána rájöttem, hogy amúgy nincs gond a méretemmel. Na, azt hittem én, amíg meg nem csalt majd a fejemhez nem vágta, hogy annak a srácnak milyen "szép és jó nagy farka" van... hát ettől fogva nem igazán ismerkedek már, mondjuk "szerencsére" olyan ocsmány lettem, hogy már nem is akarna velem senki ismerkedni sem :D

máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
56%
hát ez hülyeség. Nem akarsz nőt, akkor azt mondd, de ez csak így kifogás
máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!