Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez minden alkalommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez minden alkalommal?

Figyelt kérdés

Ha találok egy potens fiút akivel nyilvánvalóan tetszünk egymásnak akkor én elkezdek a semmiből teljesen ellentétesen viselkedni mintha nem is tetszene, sőt mintha nem is akarnék semmit, direkt távolodom, sőt néha indirekt meg is bántom, amivel teljesen elvágom magam bármilyen továbblépés eshetőségétől.


Emiatt már a sokadik udvarlóm szalasztottam el és ezt már nem bírom. 30 alatti N


máj. 13. 23:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Self sabotage az igaz, szeretem szenvedtetni magam... a többiben is van valami, köszi a válaszaitokat
máj. 14. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!