Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elindult a lejtőn a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elindult a lejtőn a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Két és fél éve vagyunk együtt. Most költöztünk össze a párommal, viszont tegnap kibukott belőle, hogy úgy érzi kicsit eltávolodtunk egymástól. Nekem ez borzasztó rosszul esett. Tény, hogy érzékenyebbek vagyunk mindketten mostanában, ráadásul én munkát szeretnék váltani, szóval az ezzel együtt járó stressz is közrejátszik. Ráadásul most jött a vírus, össze leszünk zárva, ő home officeben, és félig meddig én is. Ehhez még hozzátartozik, hogy a kijelentése után elgondolkodtam és valahogy ingerültebbek vagyunk egymással mostanában. Én sokat beszélek a járványról, plusz imádom a kutyákat/macskákat, és sokszor mutatok neki ilyen videókat. Tegnap kibukott belőle, hogy idegesítik ezek. Olyan a munkám ami miatt sok a szabadidőm és kiderült, hogy ez is idegesíti és neheztel rám. Én arra gondoltam, hogy lehet nem is a velem kapcsolatos dolgok idegesítik, hanem én, a személyem. Eddig azt hittem jól megvagyunk, a munkakereséssel járó idegeskedést leszámítva, de a tegnapi kijelentése, hogy szerinte eltávolodtunk nagyon rosszul esett. Nem tudom most mi legyen. Tényleg elindultunk a lejtőn?


26N



2020. márc. 22. 07:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg. Te burkoltan ráakarod venni, hogy legyen kutyátok, macskátok. Ő nem akarja. Ennyi. Minél tovább erőlteted, annál távolabb fogtok kerülni egymástól. Gondolom mással is így vagy. Nem buta a barátod.
2020. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Fuh ezektől a kutyás macskás videók mutogatásától én is kivagyok. Komolyan sose vetted észre azt az erőltetett mosolyt olyankor? Tejóisten.
2020. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismerszik meg az ember. Ti egyszerűen csak rájöttetek, hogy nem tudtok együtt élni. Ez nem a lejtő, hanem a vége, csak nem meritek kimondani.
2020. márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető voltam, nem akarom rávenni, megbeszéltük, hogy lakásban nem lesz kutya, se macska. Ettől függetlenül néha ő is felhozza, hogy lehetne háziállatunk. De nem is ez volt a lényeg.


Második: Mivel ő is mutogatott videókat a hobbijáról, így nem vettem észre, hogy erőltetett lenne a mosolya, én is végignéztem azokat, mert tudtam, hogy számít neki.


Harmadik: Én nem szeretném csak így elengedni ezt. Mindig vannak hullámvölgyek, a mienkben is volt már, de túljutottunk rajta. Csak félek, hogy ez most az összezártság miatt nehogy olyan legyen, ami miatt vége is lesz az egésznek. :(

2020. márc. 22. 07:36
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

1. gyorsan találj munkát,

2. nagyon gyorsan foglald el magad valamivel. Az nem járja, hogy unatkozol és felesleges dolgokkal cseszed el a z idődet.

2020. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták, lakva derül ki, hogy össze illetek-e... Ti nem.
2020. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
No offense, de már az írásodtól falra másztam.
2020. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Kutyás macskás videókat dugna folyton az orrom alá valaki, hogy nézzem, és ezzel untatna, világgá futnék. Az a baj az ilyen kutyás macskás emberekkel, hogy azt hiszik, mindenki ennyire odavan ezekért a dolgokért...
2020. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Semmit nem tudtok róluk csak ezt a par sort, de benyogitek ide, hogy nem illenek össze. Edesjoistenem...


Bezzeg akik baromi jól megvannak de csaljak egymást csak hát senki nem tudja.. Na azok milyen szép pár!


Kedves kérdező,

Az embered kommunikál! Ez jó! Így lehet megoldani dolgokat.

2020. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm. :( Én sem értem pár sor alapján miért ítélnek.

Örülök, hogy beszél és elmondja mi a baj, csak azon gondolkozom hogyan oldjuk ezt meg. Mármint értem, nem idegelem a saját dolgaimmal, se a mostani vírushelyzettel. De félek, hogy akkor más fogja idegesíteni bennem. Bár ez idővel majd úgyis kiderül. Azért nem értem ezt egyébként, mert máskor, amikor tényleg elfoglaltam magam és kevesebbet tudtam ráfigyelni, mindig jött, hogy alig figyelek rá. :(

2020. márc. 22. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!