Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nagyon néz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon néz, de nem mosolyog rám, akkor mennyi az esély arra, hogy érdeklem?

Figyelt kérdés
A múltkor vonaton utaztunk, és a mellettem ülő ismerős mondta nekem, hogy nagyon néz engem egy lány. Szétnéztem, és láttam, hogy a másik oldalon, kb. 3 sorral arrébb, velem szemben ül egy lány, és a székek között bámul engem. Aztán ennyi volt, a későbbiekben próbáltam szemezni vele, meg másfelé is nézegettem, talán ő is nézhetett felém, nem tudom. Egyszer még összeakadt a tekintetünk, pár másodpercig néztük egymást, aztán elnéztem onnan. Ha mondjuk mosolygott is volna rám, vagy valami egyéb jelet is ad, akkor még esetleg meg is szólítottam volna, de így nem, vártam volna, hogy a bámuláson kívül valami mást is produkál. Akkor most ilyen esetben honnan lehet tudni, hogy miért bámul valaki? Nincs rajtam semmi feltűnő, nem is vagyok sem istentelenül ronda, sem férfiszépség.

máj. 26. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben nőként én azt vártam volna, hogy a pasi mosolyodik el ha tetszem mivel úgymond én kezdeményeztem a szemkontaktussal, erre vártam volna pozitív reagálást. De ha az illető még csak el sem mosolyodik azt gondolom nem vagyok érdekes, nem zaklathatom további gesztusokkal.
máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de én meg minek mosolyogjak valakire, akiről nem tudom, hogy érdeklem-e? Másrészt én alapból nem vagyok az a mindenkire mosolygós típus. Ha mondjuk picit elmosolyodott volna, amikor rám nézett, akkor egyértelműbb lett volna a dolog. Plusz 2. alkalommal én kerestem a tekintetét.
máj. 26. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jóhát ha valaki ilyen hülye hogy már a farkát is be kell kapnia a csajnak hogy értse mi a dörgés, akkor persze hogy nem Ferrarival jár.
máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senior Séf ***** válasza:

"Jó, de én meg minek mosolyogjak valakire, akiről nem tudom, hogy érdeklem-e?"

Mert valakinek el kell kezdenie, bazmeg. Egyébként meg neked nem az a dolgod, hogy TUDD, érdekled-e, hanem az hogy TEGYÉL RÓLA, hogy érdekeld.

máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Akkor miért nem kezdte ő mondjuk egy nézés+mosoly kombinációjával? És ő miért nem tett arról, hogy érdekeljen? Akkor most random menjek oda bárkihez az utcán is, aki bámul, hogy hátha ismerkedni akar? Másrészt ha esetleg nem érdeklem őt, csak bámul, akkor meg minek menjek oda?
máj. 27. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem kezdte azzal hogy heló van tüzed? Miért nem kezdte azzal hogy Heló bocs mennyi az idő? Miért nem kezdte el azzal, hogy jól nézel ki ezért igyunk meg egy kávét? A végtelenségig lehet sorolni, a lényeg hogy önbizalomhiány és butaság miatt ezt elszúrtad. Nem baj, tanultál belőle. Legközelebb már tapasztaltan bókolsz egyet, nem atomfizika.
máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Ha meg odamegyek bárkihez, aki bámul, akkor én leszek a zaklató, aki nem veszi észre, hogy a másik nem ismerkedni akar, csak bambul ki a fejéből. Egy jel nem jel, ennyi erővel akkor az összes ismerős csaj, aki mosolyogva köszön nekem, azt akarja, hogy hívjam el őket randira, közben meg a nagy részüknek van valakije.
máj. 27. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

A zaklatod azt jelenti, hogy rendszeresen és tartósan háborgatod, követed pedig elküldött, éjjel hívogatod, leselkedsz az ajtaja előtt, meg ilyeneket. Ha csak bámult ki a fejéből, akkor az ablakon nézett volna ki, esetleg a plafonra és nem hosszan a szemedbe. Ha húzogatja fel rádmosolyogva a szemöldökét, nem csak viszket a szemöldöke és eszébe jutott valami vicces, ezért oda se menjél nehogy te legyél a zaklató.


A másik meg tök más szitu. Rendben, mosolyognak, lehet hogy tetszel, lehet hogy nem, lehet hogy még nem tudja. Neked kell tudni mennyi rizikót akarsz vállalni és hány csajt akarsz megdugni és melyiket. Ha bírod az elutasítást, a fapofájúhoz is odamehetsz számot kérni, ha nem akkor várj a tutira aki csavargatja a haját meg nézi a szádat bókolgatva.

máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:

" várj a tutira aki csavargatja a haját meg nézi a szádat bókolgatva."

És a boltban is csak azt a zsömlét vedd meg,amelyik füstjelekkel kínálja magát.

Na ne. Mégis mi a franc bajod lesz,ha valaki nemet mond? Nekem fénykoromban is 8-10 próbálkozásból jött össze egy sikeres ismerkedés. Ki lehet számolni, hány fiaskó társult a fiatalkori közel 50 felejthető kapcsolathoz. Biztosíthatlak, semmi károm nem származott belőle, hogy kb hetente letörték a szarvamat.

máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!