Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez probléma lenne az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez probléma lenne az ismerkedésnél, ha gyakorlatilag semmilyen baráti köröm nincs, egy magányos farkas vagyok?

Figyelt kérdés

A régi barátok, haverok szétszóródtak, én is külföldön dolgoztam néhány évig, ez is közrejátszik. Próbáltam tartani egy-két emberrel a kapcsolatot, programot szervezni, de nem igazán jött össze, így már pár éve nem erőltetem ezt sem. Néha összefutok régi ismerősökkel az utcán vagy boltban, akkor beszélgetünk, de nagyjából ennyi. Engem sem keres senki, így egyedül töltöm a szabadidőmet. Egyedül sétálok(+kutyával), egyedül ülök be valahová, egyedül csinálok magamnak programokat. Munkahelyen szoktam még beszélgetni kollégákkal, de nem olyanok, hogy munkidőn kívül valami programot is csináljak velük.

Mit gondolnátok így rólam?

36/F


máj. 26. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sincs baráti köröm még is lett párkapcsolatom :) szóval nem gond és nem probléma
máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Ez abszolút nem kizáró ok,semmilyen téren.Ha ez alapján szelektál ki valaki téged, akkor jobban jársz,ha nem is jön be az életedbe.

Az embert kell mindig nézni, nem azt, kije vagy mije van.Ha kutyád van,eleve állatbarát vagy, így jópont.

máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is.

35 f

Nekem nem lett senkim, és fogalmam sincs hol ismerkedjek.

máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Na akkor nekünk,férfiaknak nem könnyű - de nem reménytelen.


# 2

máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

4

Nem függ attól hogy nő vagy férfi vagy. Én nő vagyok nekem sem volt könnyű de találtam párt.

1-es voltam

máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Kérdés, hogy ugyanezt hozod-e kapcsolatban is, vagy olyankor rátapadsz a másikra.
máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Nekem red flag, de sokan vannak, akiket nem zavar.
máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Biztos akad, akinek ez furcsa, de az nem jelenti azt, hogy ne lenne rendben. Én is hasonló cipőben jártam egyedül a hobbijaimmal, legjobb barátnőim külföldön, aki meg nem, azzal én is nehezen hoztam össze kiruccanásokat. Majd lett egy párkapcsolatom, ami által teljesen beilleszkedtem egy új közösségbe. Senki sem nézett ki emiatt. Nekem szimpatikusabb az amit írtál magadról, mintsem valaki nagy baráti körökkel.
máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Az zavar, ha a barátnődnek vannak barátai, és elmegy velük programozni?
máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát hogyne

A legtöbb ember barátokon keresztül ismerkedik

máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!