Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedjek nőkkel az alábbi élethelyzetben?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy én egyetemre járok, levelezőre és minden "osztálytársam" 30-40 éves, házas pasas.



Munkám meg nincs. Kirúgtak nappaliról, így muszáj volt átmennem másik szakra, de ebből meg csak levelező volt.



Baráti társaságom egyáltalán nincs, mivel magamra maradtam.


Fiú vagyok.



ápr. 9. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is elmehetsz buliba, koncertekre. Ott majd találsz megfelelő társaságot és lesznek lányok is, ismerkedj velük.
ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

1 vagyok.

Ismerkedhesz olyan lányokkal is, akiket nem szednél fel, de hátha később elhívnak egy házibuliba pl.

ápr. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Sehol kb
ápr. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Sehol , küldünk egy 100as zsebit és sírhatsz.
ápr. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Neten
ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Neten hol???
ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tinder, badoo, Jaumo, facebookos csoportok pl
ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!