Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet értelmesebb lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Barátnőm nemrég szakított velem egy majd 3 éves kapcsolat után, amiben igazából nem volt gondunk egymással. Mégis, neki kaland kellett, vagy nem tudom, mindenesetre elment egy másik férfival, akivel kábé esélyük sincs, hogy bármikor együtt legyenek. De az ő baja, mindegy, lényeg, hogy engem most megesz a magány, és szükségem lenne valakire akit szerethetek. Na de ez a gond, hogy nem vagyok nagyon társasági lény, munkahelyemen nem akarok csajozni, mert az milyen már, "bulikba" meg nem járok. Szerintem akit buliban fel tudnék szedni csajt, attól max szexet várhatok, semmi komolyabbat.

Tehát itt a kérdés, hol próbálkozzak. Kocka vagyok, a munkám is számítógéppel kapcsolatos, tehát jó lenne valami hasonló érdeklődésű lánnyal szeretnék ismerkedni, őket nem valószínű, hogy az "utcán" találom meg.

Másik, hogy miért mondja mindenki azt hogy "ha ismerkedni akarsz, menj ki"? Kimegyek az utcára, és? Onnantól? Nem iszok alkoholt, nem dohányzok, hová menjek, hogy ismerkedni tudjak?


23F



2013. aug. 24. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyvtár?
2013. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy nagyon macsó srác barátom az állatkereskedéstől kezdve a bolton át a liftig _bárhol_ becsajozik. (mondjuk neki meg is van hozzá a stílusa) :)

Szóval a hely nem akadály, csak legyen merszed megszólítani a kiszemeltet.

Esetleg vmi hobbi vagy sport - ott még könnyebben lehet...

2013. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem itt az biztos!
2013. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy csomó kocka volt, még nőneműek is:

http://www.youtube.com/watch?v=BkC-mqe3_iY


Ha egy kicsit turkálsz neten, akkor biztosan találsz térben közelebbi és időben még eljövendő eseményt is.

2013. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Cyan: Kétlem, hogy ha valakit hírtelen letámadnék, az örülne neki. Nem mindenki six pack-es James Bond :D

10:29: Gamesconon csajozni? Hmm, hát talán német lányokat fel tudnék szedni, akikkel évente 1x tudnék is talán találkozni :D

2013. aug. 24. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!