Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is éreztétek, már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek, már úgy magatokat, hogy nincs megfelelő társ a számotokra?

Figyelt kérdés

Nem találom a párom, pedig aktívan keresem, úgy hogy nyitott szemmel járok. De egyszerűen nem érzem senkivel kapcsolatban, hogy összekötném vele az életem.

Talán én páratlan vagyok? Nem tudom.

Igazából egyedül is jól érzem magam, de halványan érzem, hogy valaki hiányzik az életemből. Nem tudom.

De igazából azt sem, hogy beleillenék egy kapcsolatba.

Nem egyedülálló vagyok, hanem páratlan.


2015. máj. 15. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresés örök mizériája, hogy a léc mennyire legyen magas. Mert ha túlságosan, akkor a büdös életbe nem találsz társat. Ha túl alacsony, idővel megbosszúlja magát. Az egy dolog, hogy egy nő pl. tetszen, vonzódjak hozzá, tudjunk kommunikálni - már ezek NAGY dolgok. De azt már nem is merem firtatni (leszarom), hogy tud-e főzni vagy szokott e takarítani, mennyire rendszerető stb. F
2015. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, ezért nem volt senkim 26 éves létemre.
2015. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!