Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 22 leszek. Soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 22 leszek. Soha nem volt senkim, barátaim sincsenek. Vajon fog ez még változni, vagy csak fölöslegesen reménykedek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem csak buliba lehet ismerkedni, látom bedöltél a társadalmi agymosásnak. Amúgy 9-nek nagy pacsi.
2015. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barataim de rajottem, hogy ezert tenni kell pl mi is beszelgethetnenk aztan vagy orszagos cimborak leszunk vagy nem.. de llegalabb tettunk erte. (21/f !!!hetero!!!)
2015. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
8: Me' oszt' rohadt nehéz dolog az iskolai vonalon elindítani egy beszélgetést... 10: Szomorú neked mindegy, te csak rinyálsz, kifogást keresel, és másokra kensz mindent, így tényleg nehéz lesz haverokat/barátokat összeszedned...
2015. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#11 & #13

Na, akkor még egyszer megkérdezem, hátha ezúttal választ is kapok. Honnan a jó Odinból veszitek ti ezt a kifogásos marhaságot? Mert ezt még nem sikerült kifejtenetek.

2015. máj. 16. 22:46
 15/21 anonim ***** válasza:

9-es vagyok: Fölényes stílusban beszélsz azok után, ahogy a kérdést feltetted.


Amiből arra következtetek, hogy te magad nem vagy hajlandó ismerkedni:


"ha valaki odajön, akkor örülök, bár engem a rosszarcúakon és a kéregetőkön kívül senki se szokott megtalálni"


"én nem járok bulizni és nem is fogok"


"Iskolában nem igazán találkoztam olyanokkal, akiket én különösebben megkedveltem volna"


"Egyetemen meg szó szerint SENKI olyat nem találtam, aki egy kicsit is szimpatikus."


"nem akarok emberekkel foglalkozni - vagyis nem is emberekkel, hanem az elkerülhetetlen, bizonyos időközönként előkerülő taplókkal"


"Na igen, az tényleg nagy hiba részemről, hogy nem keresem olyanok társaságát, akik buliba járnak, alfák vagy más módon állnak tőlem teljesen távol."


Még hogy nem keresel kifogásokat?! Már rég nem láttam senkit ennyi tagadással. Azt esetleg elmondanád, te mit próbálsz tenni, ha mi itt mind hülyeségeket beszélünk. A 9. válaszomban írtakat pedig minden hozzászólásoddal megerősíted.


És statisztikailag is valószínűbb, hogy benned van a hiba, és nem mindenki másban, akivel eddig találkoztál. Aki pedig hozzád hasonlóan gondolkodik, azzal nem igazán fogsz tudni megismerkedni.


Beképzelten hangzik, de jelen esetben mindegy: ha mindig csak azzal álltam volna le beszélgetni, aki eléri az intellektuális szintemet, akkor sokkal kevesebb jó embert ismernék.

2015. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Miért ismerkedjek? Mint ahogyan írtam is, egyáltalán nem bízok senkiben. De akkor az általad kiragadott részletekre reagálandó.


"ha valaki odajön, akkor örülök, bár engem a rosszarcúakon és a kéregetőkön kívül senki se szokott megtalálni"

Erről talán nem tehetek. Nem tudom, hol laksz, de a nyugat-magyarországiaknak ez meglepő lehet, de itt Keleten azért van belőlük pár. NEM kevés.


"én nem járok bulizni és nem is fogok"

Nem, mert nem nekem való a "basszunk be és menni se tudjunk, mert az jó!" jeligéjű összejövetelek, meg a késeldelátogatások se, a diszkóknak meg a gondolatától is a víz kiver. Azok a koncertek meg, amik érdekelnének, jó esetben is 5 ezres jegyárnál kezdődnek, és mindig, MINDEGYIK Budán, a Club 202-ben.


"Iskolában nem igazán találkoztam olyanokkal, akiket én különösebben megkedveltem volna" + "Egyetemen meg szó szerint SENKI olyat nem találtam, aki egy kicsit is szimpatikus." + "Na igen, az tényleg nagy hiba részemről, hogy nem keresem olyanok társaságát, akik buliba járnak, alfák vagy más módon állnak tőlem teljesen távol."

Középiskolában mondjuk tényleg egy igazi seggarc voltam, de ezt írtam is. Mindenesetre jobban belegondolva azon a pár emberen kívül, most se értenék szót eggyel se. Az meg, hogy egyetemen minde... ja, ezt már leírtam ám egyszer.


"nem akarok emberekkel foglalkozni - vagyis nem is emberekkel, hanem az elkerülhetetlen, bizonyos időközönként előkerülő taplókkal"

Hadd találjam ki: te autóval jársz, és/vagy nyugati vagy. Ott tudom, hogy nincsenek konfliktusok egyetlen buszon se (autón meg végképp :)), mert olyan "emberek" se utaznak ott (fenyegetés, verekedés, késsel hadonászás, hangoskodás, busz szétszedése) de ez Kelet-Magyarország.



"Azt esetleg elmondanád, te mit próbálsz tenni, ha mi itt mind hülyeségeket beszélünk."

Tekintvén, hogy nem tudom, hol kéne "tenni valamit", így semmit. Neten próbáltam megismerni pár embert, de nyilvánvalóan semmi nem lett belőle. Élőben pedig nem is próbálkozok, mint mondtam, nem bízok az emberekben, magamtól nem megyek oda, csak azért, hogy elküldjenek.

2015. máj. 16. 23:21
 17/21 anonim ***** válasza:
14:" Egyetemen meg szó szerint SENKI olyat nem találtam, aki egy kicsit is szimpatikus." Jahhhhh 10000 hallgatóból egy se szimpatikus, persze hogyne, biztos velük van gáz... " Na ez az, hogy egyetemre járok, de ott sikeresen elvették a kedvemet attól, amit én elméletileg ezzel a leendő diplomával csinálni tudnék." Kifogás. Simizzem a buksidat mint nyolcaska öcsisajt? ""Mégpedig úgy, hogy...? Csapatjátékot nem akarok. Nem is megy, nem is érdekel, labdajátékokon kívül meg más nem is létezik jóformán." Frászt nem... Küzdősportok(Meglepő mi? Csapat nélkül max a pocsodet verheted...) táncok stbstb szinte minden sport csapatsport... Ez is csak kifogás.
2015. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

A küzdősportból én már kiöregedtem, legalábbis nem hinném, hogy 22 évesen oda lehet állítani egy véletlenszerűen kiválasztott egyesülethez (vagy legyen bármi is a neve), zéró tapasztalattal. A táncnál meg maradjunk annyiban, hogy mókásan festenék én ott. ;)


"Jahhhhh 10000 hallgatóból egy se szimpatikus, persze hogyne, biztos velük van gáz..."

A szakomra értettem, ahol voltunk 30-an, aztán maradtunk nem egész húszan. De tekintvén, hogy más szakokról meg nem ismerek másokat, így nem tudom a többi hallgatót alapul venni, csak az általam ismertekből tudok kiindulni.


Egyébként pont az ilyenek miatt nem bízok senkiben, mint te is vagy. Egyből a "nyomi" és a "gyökér" jelzőket kell használnod, pedig egy seggarc vagy. (Várom, hogy jöjjön valaki, hogy "milyen jogon nevezed te seggarcnak őt?", mert ugye én lehetek "nyomi gyökér" gond nélkül.)

2015. máj. 16. 23:30
 19/21 anonim ***** válasza:

Képzeld, kelet-magyarországi vagyok. Gondolom észrevetted; ennek ellenére az embereknek itt is vannak barátai. Egyszerűen felesleges ilyeneket kérdezni, ha egy válasz sem tetszik, mert nem az amit vártál. Csak azt nem tudom, az mi. Hogy "Igen, nekem is pont ilyen rossz, a világgal van a probléma. Egyszer majd jön a szőke herceg(nő) fehér lovon, és nem kell tenned semmit, hanem csak ránézel, tudod hogy őt neked teremtették, mert kedves, okos, szép, türelmes, elhivatott, megértő, figyelmes és meg tudja nyalni a könyökét. És nem kell majd megszólítanod, mert ő ugrik a karjaidba." ? - Felőlem várhatsz erre, nem engem kell meggyőznöd, mert nem én vagyok egyedül. Ezt pusztán kényelmes lenne elfogadni.

De így felesleges gyötrődnöm veled. Úgyis csak azt érted, amit érteni akarsz belőle, és ez nem azt, amit mondok. Egészségedre.

2015. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jujj szólj anyucinak bro. :D Kiöregedtél??? Az igen, judozok másfél éve bro 21 vagyok, és versenyzek, erre mit lépsz? :0 A szakodról beszéltél de cakkpakk az egész egyetemet írtad. Egyre inkább röhejesebb vagy. :D Senki nem mondta azt, hogy bárkiben is meg kell bíznod, sőt... De nem is kell mindenkinek mindent elmondani!! Ártottam én neked valaha, hogy ne bízz bennem? :(((( Egyébként ugyancsak szomorú, hogy neked a bulikról csak a bebaszás jut eszedbe, pedig senki nem fog fegyver, hogy igyál,(ha esetleg mégis innál, azt is lehet kulturáltan.) de látom átmosták az agyad rendesen... 11,12,18 voltam. Mindegy sok szerencsét az életben. Sajnállak, de tényleg, gyökér.
2015. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!