Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több szeretethiányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több szeretethiányos, társtalan, magányos férfi-nő van körülöttem és ugy általában. Miből adódik ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Persze vannak akiknek nemelég az aki van, aki imádja őket.Az megérdemli hogy magányos legyen.
2015. máj. 17. 09:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Mert rondák/csúnyák. Ennyi elég.
2015. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nincs igazad
2015. máj. 17. 09:20
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert a társkeresés nagy általánosságban így néz ki, azzal együtt, hogy RENGETEG a kivétel, akinek nem inge, az ugye ne begye magára:

A nők 80 %-a a férfiak 10%-ra vágyakozik.

Tehát a maradék 90% férfijainak marad a nők 20%-a. Nem kell matekzseninek lenni, hogy belássuk, ez nem túl ideális arány.

2015. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
#3: Pontosan!
2015. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Ja, én is az vagyok, pedig nem vagyok csúnya. Tenni is teszek az ismerkedésért. De van egy olyan érzésem, hogy ha lány lennél és rád írnék, falba ütköznék. 41/F
2015. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
miért vagy ilyen lemondó? honnan veszed h falba ütköznél?
2015. máj. 17. 09:28
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

3-as vagyok, most jut eszembe, hogy sajnos tovább ront a helyuzeten, hogy az említett 90% férfi akkor válogathat a 20% nőből, ha szinte minden külsőre vonatkozó elvárását elfelejti. Mert ugye ahogy írtam, még az átlagos lányok is arra a bizonyos kisportolt, szellemi munkát végző, (nagyon) jól szituált 10%-ra hajtanak, tehát az átlagos, kisebb nagyobb testi jibákkal rendelkező férfiak is az átlag alatti nőkből válogathatnak reális eséllyel.

Miközben nem győzöm eleget hangsúlyozni, hogy sok a kivétel!

2015. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
A külsőség és a társkeresés egy-egy felszín. Sokan, ha már megtalálták a társukat valamennyire, nem tudják azt Megtartani! Itt főleg az ingyenes egymásra figyelésre gondolok, érzelmek tisztelete, alkalmazkodás, egymással való törődés, internetes okos telók és sms-ek kikapcsolása. Erről beszélünk konkrétan.
2015. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves korosztályról beszélünk?


Én a 30-40 közöttieket ismerem, és ugyanezt tapasztalom. Ha csak az ismeretségi körömben szétnézek, akkor legalább 2-2 tucat férfit és nőt látok, akiknek évek óta nincs kapcsolata, azon a szinten amin én ismerem őket sem a jellemükkel nincs katasztrofális baj, sem a kinézetükkel, mégsem találnak valahogy utat egymáshoz.


Én azt látom, hogy a 30-asok nagy része el is fogadta sajnos ezt, a nők munkába mennek este otthon vannak, szinte lehetőségem sincs megismerkedni velük, mintha berendezkedtek volna erre hosszú távon.

2015. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Sokan a netes ismerkedést is elutasítják, tapasztalat.
2015. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!