Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több szeretethiányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több szeretethiányos, társtalan, magányos férfi-nő van körülöttem és ugy általában. Miből adódik ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Persze vannak akiknek nemelég az aki van, aki imádja őket.Az megérdemli hogy magányos legyen.
2015. máj. 17. 09:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

"A nők 80 %-a a férfiak 10%-ra vágyakozik.

Tehát a maradék 90% férfijainak marad a nők 20%-a."


Az ember tényleg ezt érzi, amit leírsz, de mivel a férfiak és a nők aránya kb megegyezik (tudom, van eltérés, de ilyen méretben elhanyagolható az a pár %), így az ember azt gondolná, hogy az az a 80% nő egy idő után feladja, hogy egyedül van, mert ha a 10% pasi mindegyike párhuzamosan két nőt futtat, akkor is 60% olyan nő van, akinek kb esélye sincs kapcsolatra, az áhított szőke herceg kategóriában, így egy idő után azt várná az ember, hogy legkésőbb a 30-as éveikben elgondolkoznak azon, hogy lehet, hogy a "maradék" férfi között is vannak kedvesek, szimpatikusak

2015. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem egy nő még jól nézz ki addig sosem fogja leadni az igényeit és kezdeni egy nyomival!
2015. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Ebben nem vagyok biztos. Gimi óta ismerek egy nőt, magas, vékony, nagy keblek, legalább átlagosan csinos arc, szóval olyan típus, akin megakad a férfiak szeme.


Most 33 évesen ment hozzá egy sráchoz, aki finoman szólva is az átlagos pasi, bár nincs vele semmi konkrét gond, de nem kifejezetten jóképű, nincs elhízva, de látszik, hogy soha semmit nem sportolt, van jó munkája, de semmiképpen nem az az igazi "jó parti"...

Mivel kb 20 éve ismerem, ezért pontosan tudom, hogy nem ilyen srácok legyeskedtek körülötte, és a korábbi pasik nagyon nem ezt a kategóriát képviselték, csak azokkal nem nagyon lett 1-1,5 évnél hosszabb kapcsolat.


Azt gondolom ő az aki belátta, hogy annyira nem jó, hogy igazi címlap pasit kapjon, így máshol kezdett keresgélni. Pánikból? Nem tudom. Vagy csak beleszeretett egy átlagos srácba? Vagy már nem az volt a legfontosabb, hogy mekkora bicepsze van a pasinak, és szerepelhetne e a Gillette reklámban?

Nem tudom, annyira nem vagyunk közeli barátok, hogy erre rákérdezzek és őszinte választ kapjak.


De szerintem egy idő után inkább ennek kellene a normálisnak lenni, nem annak, hogyha nem kaphatom meg a legjobb 10%-ot, akkor akár évekig is egyedül maradok.

2015. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
81%
Abból adódik, hogy manapság borzasztóan nehéz ismerkedni. A másik meg az, hogy nagyon nehéz eleget tenni a nők lehetetlen elvárásainak, ha nem képtelenség.
2015. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
A férfiak azért, mert csúnyák, a nők azért, mert senki se felel meg az igényeiknek.
2015. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Többen írjátok, hogy a nők lehetetlen igényeinek nem lehet megfelelni. Ez szerintem csak akkor lenne igaz, ha legalább 2x annyi férfi lenne, mint nő, és így a nők megtehetnék, hogy tényleg csak a felső 20-30%-ból válogatnak, és a maradék férfi hoppon marad. Így viszont a nők felső 20%-
2015. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Többen írjátok, hogy a nők lehetetlen igényeinek nem lehet megfelelni. Ez szerintem csak akkor lenne igaz, ha legalább 2x annyi férfi lenne, mint nő, és így a nők megtehetnék, hogy tényleg csak a felső 20-30%-ból válogatnak, és a maradék férfi hoppon marad.


Így viszont szerintetek a nők felső 20%-a elviszi a férfiak felső 20%-át, és a maradék mindkét oldalról egyedül marad? Ezt azért nehéz elképzelni ilyen formában, így önmagában ez az indok, hogy a nőknek csak a tökéletes férfi felel meg nem tűnik elegendőnek a jelenség megmagyarázásához... (főleg, hogy néha jóképű férfiak és csinos nők is évek óta egyedül vannak)

2015. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A fiatal korosztályban valóban több a férfi, mint a nő. Ha nem is kétszer annyi, de másfélszer annyi biztosan.
2015. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
A környezetemben sokkal több magányos fiút ismerek, mint lányt. Lányoknál már pont azon lepődöm meg, ha nincs barátja, olyan természetes neki.
2015. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Igen, férfiként én is azt érzem, hogy minden nőre 5 pasi jut, de ez attól legenda!!! Dehogy van 1.5 annyi férfi, mint nő, pár % az eltérés.


Itt a magyar korfa (2005-ös de gondolom azóta sem történt drasztikus változás): [link]


Fiatal korban valóban több a férfi, az egyes oszlopok végén sötétebb színnel látod, hogy mennyi a különbség, és még 10% sincs. Tehát a 20-40 közötti korosztályban nyugodtan veheted úgy, hogy 1:1 a férfiak és a nők aránya (egyébként ha jól emlékszem akkor valami 100 nőre jut 104-106 férfi).

2015. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!