Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkibeteg lánynak lehet kapcsolata?

Figyelt kérdés

Amióta élek, mindig a padlón vagyok elég összetett problémák miatt.

Le kell arról mondanom, hogy normális kapcsolatom legyen?


Privátban kifejtem, ide hosszú lenne


22N


2015. máj. 20. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod szívesen meghallgatlak :) 21L
2015. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha szeretnéd, nekem nyugodtan elmondhatod. :) 20/F
2015. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kifejtheted, de egyébként ez sok mindentől is függ, mennyire vagy lelki beteg, mennyire "teher" ez a másik fél számára, milyen a másik fél jelleme stb.
2015. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet,normális pasival!:)

Aki odafigyel rá,kedves, törődő...

2015. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Lehet,csak hagyja is magát felvidítani.


Hallgatlak :)

2015. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak mivel ultrazárkózottak vagytok, és nem adtok esélyt sem önmagatoknak, sem másoknak, így elég nehéz lesz. Én jó párszor beszélgettem súlyosan önbizalomhiányos, nagyon zárkózott lányokkal, panaszkodtak, hogy nekik milyen rossz, de amikor felvetettem, hogy találkozzunk egyszer személyesen egy kávé mellett, és tét nélkül beszélgessünk, akkor leléptek. Oké, megértem, csak akkor ne másokat hibáztassatok, hogy senkinek sem kelletek.
2015. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kifejtheted privátban, ha gondolod!
2015. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!