Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valami új divathullám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új divathullám lehet, miért van egyre több olyan lány/nő, aki nem akar testiséget, hanem csupán csak barátságot a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Itt egy kérdés példának, amiben egy lány kifejezetten impotens férfit keres, de tudnék még példákat hasonló szitukra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Mi ennek az oka? Ez állhat a mögött a jelenség mögött, hogy sok a magányos férfi?



#lány #barát #impotencia #társ #szexnélküliség
2015. máj. 21. 16:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
14-es, akkor mit bírnak a nők?! Jah tudom: Az agressziót, a beteg "poénokat",a verekedést, és persze a BMW slusszkulcsát... Valóban egyébként az érzelmek manapság abszolút nem számítanak egy nőnek sem, ebben igazad van...
2015. máj. 25. 21:21
 22/28 anonim ***** válasza:
21-es, ha ennyit sikerült belőle felfogni, akkor igazából tudod, hogy te vagy a gáz, csak szar beismerni.
2015. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
71%-os, ne csúsztass, nagyon jól tudod te is, hogy ilyenek a nők, miért lennék én attól gáz, mert nem vagyok hajlandó agresszív vadállat vagy divatmajom lenni pusztán azért, hogy egy lány szétnyissa nekem a lábait? Vagy szerinted az érzelmek számítanak a mai nőknek? Akkor te mostanában nem nagyon találkoztál egy nővel sem...
2015. máj. 25. 21:57
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem csak agresszív tetű és érzelmileg defektes van.

Elég színes a paletta.

2015. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy "szétnyissa a lábait"? Ha ennyit akarsz, kapd elő a pénztárcád, és menj hivatásoshoz.
2015. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs sok ilyen lány, de közülük sokan épp nem tudnak, hol keressenek ehhez partnert és eszükbe jut, hogy itt tegyenek fel ilyen kérdést.

Én a valóságban nem találkoztam ilyen lányokkal, mindegyik többet akart eddig, pedig kíváncsi lennék én is ilyen lányokra.

2015. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kérdező! A rátelepedős szerencsétlen pasi meg a bunkó izomagy között még azért elég sok férfi tipus létezik...ez hogy te egyik végletből másikba csapsz is csak egyfajta önigazolás számodra. nyisd már ki a szemed!
2015. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Akárki senkinek sem jó, én hetero és monogám vagyok, de nem akarok többet minden második próbálkozótól. Van, akinek csak a barátságomat tudom felajánlani, mert nem érzek iránta többet, nem vonz, nem kelti fel a fantáziámat, nincs olyan hatással rám.
2015. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!