Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta nem találok társat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nem találok társat, azóta az önbizalmam a béka segge alá csúszott, úgy érzem nem érek annyit mint mások, van így más is ezzel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem en pl nem.
2015. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazan , engem nem a magany vagott padlohoz hanem a korulottem levo emberek nagyresze ahogy a pofamba uvoltottek napi szinten higy semmi se eleg amit csinalok.

18/L

2015. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
Igen,bár nekem alapból se volt sok és az ex is tehet róla valahol...
2015. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
nem mindegy h egyedül vagy, vagy pedig magányos
2015. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán, korábban így éreztem a szakításaim után, most sokkal jobban zavar, hogy ismerőseim\barátaim nincsenek, mindenki elköltözött(másik kontinensre pl, nem olyan egyszerű), asszony meg elég hisztis volt, ha igyekeztem új embereket megismerni.

Idővel biztosan belefutsz valakibe, feleslegesen ezen görcsölni, attól nem lesz gyorsabb a folyamat.

2015. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem egy jó ideje nem igen megy az ismerkedés a lányok tisztelet a kivételnek,valahol a felhők között járnak.Egyébként csak néha vagyok nagyon ki néha meg nem érdekel,de mikor néha ki vagyok és nem válaszolnak a lányok na az padlóra vágja az önbizalma.Mondjuk engem az is nagyon zavar,hogy se barátaim,meg haverok is csak ritkán vannak.
2015. máj. 23. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!