Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Milyen volt a legdurvább visszautasításod?

Figyelt kérdés
Amit kaptál/adtál.
2015. máj. 24. 00:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

Miért, annyira szörnyű volt? :D Hát bocsánat, ezt az 1-2 percet már nem adhatom vissza az életedből. :( :D


Amúgy ezt a "lányoknak is lehet szívás az életük"-dolgot úgy értettem, hogy néhány fiú, akiket már utasítottak vissza párszor csúnyán a lányok (bár nem tudom, lánynak nevezzem-e az együgyű, bunkó, felszínes nőneműeket), hajlamosak azt gondolni, hogy a nőknek ezüsttálcán kínálják a jobbnál jobb párkapcsolati lehetőségeket a férfiak, és nekünk csak válogatni kell.


Az életem nem emiatt szívás elsősorban, szóval hülyén fogalmaztam.

(Bocs, ha ez is sok(k) volt! ;))


22/L

2015. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Láthatjuk milyen egy női és egy férfi válasz. :D férfiak pár mondatban, mi nők meg fossuk a szót
2015. máj. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Fulog szerelmes voltam 14 evesen egy olyan fiuba aki 55 napig varatott aztan a szemembe hazudott hogy most nem akar kapcsolatot erre ra ket napra a legjobb baratnommel kezdett jarni... Azota megtalaltam az igazit
2015. máj. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Én szeretem a hosszú válaszokat (mert az mutatja,hogy van mit mesélni),úgyhogy köszönöm :)

És a többieknek is.


9

Ez tényleg durva,bár én valamiért jobban felek az olyanoktól,amik megalázóak,mint a nyolcasnál.

2015. máj. 24. 04:02
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőn nem jelent meg az a szemét!

Reggel még beszéltünk hogy nagyon izgul, így meg úgy.

Aztán eljött a szertartás, semmi!

Eltelt negyed óra, már kínos volt.

Egy óra semmi.

Nem vette fel a telefont.

Ami utána történt nem írom le hosszan, volt verekedés, veszekedés, hivatalos személy is kijött a yardról.

Persze az eset másnap oldódott meg.

Jött egy sms, hogy kinn van már ausztráliában, míg én készülődtem, ő addig összecsomagolt, mikor a szertartás lett volna, ő akkor szállt fel a géppel.

A kocsiját amit otthon hagyott azt elvittem egy roncstelepre és bezúzattam!

Ezt kapta tőlem emlékbe.

Azt mondta a vésztartalék volt neki a repülőjegy, de ahogy közeledett az idő, tudta hogy le kell lépnie.

Azóta sem tudom mi van vele.

2015. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Utolso rettenetesen sajnalom!!! Remelem legalabb jo draga auto volt. En utanna mentem volna szetverni a fejen legalabb egy eskuvoi ajandekba kapott vazat vagy kenyerpiritot.

18/L

2015. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Első szerelem volt, sajnos plátói maradt. Részemről szerelem első látásra. A pasi sokszor bámult, tudtam, hogy van valakije, de úgy bámult mindig, hogy azt hittem, szex lesz belőle. Reménykedtem, hogy lefekhetek vele. De sose lépett, aztán a legjobb barátját kérte meg, hogy közölje velem, hogy nincs esélyem nála...
2015. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%

Hogy lehet ennyire szemét valaki? Legalább elmondta volna akkor neked telefonban hogy sajna nem tud veled összeházasodni, meggondolta magát. A legnagyobb szemétség nem az volt hogy nem ment el, mert mindenkinek joga van meggondolnia magát, hanem az, hogy így megalázott mindenki előtt hogy ott várod a násznéppel és nem derül ki órákig hogy mi van vele, miért nem jön.


Ausztráliában nagyon nehéz hivatalosan kint maradni, valószínűleg turistaként ment ki, azzal 3 hónapig maradhat, gondolom feketén dolgozhat, mert Ausztrália nagyon drága ország. Jártam kint, Sydneyben 4-500 ezer Ft havonta egy albérlet, és más is elég drága (pl tömegközlekedés, autók, szolgáltatások, kaja, stb). Szóval valszeg feketén dolgozik. Én a helyedben értesíteném az ausztrál nagykövetséget, bevándorlási hivatalt, hogy ez a személy minden valószínűség szerint illegálisan dolgozik kint. Megérdemelné hogy feltegyék egy gépre és összeomoljon a kinti élete, ha már ekkora szemétséget követett el ellened. A kocsi bezúzatás jó döntés volt:) Drága autó volt?

2015. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát... Volt egy srác, akinek barátnője volt, már elég régóta. Egyszer bejelölt facebookon (amúgy közös baráti körünk van egy kicsit) beszélgettünk, mindig flörtölt velem, de én meg poénnak fogtam fel, mert van barátnője tuti mindenkivel ezt csinálja. Aztán teltek a hónapok, már olyanokat mondott,hogy "most még van barátnőm, de majd el szeretne hívni randizni" szóval ismeri ezt biztos mindenki, talánba tett. Én pedig beleszerettem.

Jött a nyár, már nem láttuk egymást minden nap, szenvedtem, míg egy nap egy koncertre mentem ahol ő is ott volt. Úgyhogy elmentünk bulizni, majd egy közös barátnőnknél aludtunk, ahol megcsókolt. Másnap reggel elrohant mielőtt felébredtem volna, majd írt, hogy nagyon sajnálja,hogy ez történt. Ezekután elment két hétre nyaralni a barátnőjével, és mikor hazatért elment egy buliba (amiről én nem tudtam) és akkor felhívott meg beszéltünk facebookon és elmondta,hogy ő teljesen belém szeretett, ez a két hét szörnyű volt számára, velem kellett volna maradnia és találkozzunk hétvégén. Természetesen igent mondtam rá. Majd reggel jött az üzenet,hogy huha, ő teljesen részeg volt, nem is emlékszik semmire, durva volt visszaolvasnia mit írt, mégha van is benne igazság. :)

Miután nem beszéltünk szintén két hónapig, teljesen magam alatt voltam, majd hogyisnem megint egy buliban kötöttünk ki. Akkor én nagyon megharagudtam rá, majd udvarolt nekem a barátja egy ideig, de ő meg mindig féltékeny volt erre. Akkor mondta,hogy szakítottak a barátnőjével úgy néz ki. Én vettem egy nagy levegőt és mondtam,hogy már nem számít. Ekkor volt január, azóta se beszéltünk, és ő azóta is együtt van a barátnőjével, aki nemsoká a menyasszonya lesz.

Ja és nekem azóta sincs senkim :D

2015. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
középsuliban volt egy srác, aki nagyon tetszett nekem. ilyen tipikus rendes, tanulós, csendes fiúnak tűnt. adtam neki jeleket, amiből érezte is, hogy bejön nekem, majd el is hívott randizni. iszonyat boldog meg ideges voltam (ez volt az első randim valaha) a kezdés nem volt a legjobb, fél órát késett és amikor felhívtam, hogy hol van, beállított 2 másik barátjával rajtam röhögni, hogy most komolyan eljöttem? ő csak szórakozott..
2015. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!