Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Milyen volt a legdurvább visszautasításod?

Figyelt kérdés
Amit kaptál/adtál.
2015. máj. 24. 00:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Összebarátkoztam egy sráccal, életember először úgy éreztem, hogy ebből lehet is valami, mert olyan normális volt, hogy az még lányban is ritka -- lett is, csak nem szerelem, hanem szoros barátság, mert kiderült, hogy meleg :-) Nem voltam belé szerelmes, csak láttam a lehetőséget a dologban, és végül is örülök, hogy így alakult, de nekem ez eddig a legnagyobb pofára esésem.
2015. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%

11 évesen, amikor megtetszett egy tök béna fiú, suli diszkóban odamentem hozzá, ő meg elfordult. : D ez persze nem komoly, de akkor szarul esett.

pár éve meg egy cuki srác nagyon nyomult rám, elhívott randizni, elég gátlásos volt, évek óta nem volt csaja, én meg úgy gondoltam, bejövök neki, tuti összejön valami kettőnk között. a randi borzasztó volt. aztán pár nappal később egy buliban összefutottunk, ott már kicsit felszabadultabbak voltunk, koncert után elhívott inni, tök jó volt minden, csak eléggé berúgtunk. végül nála aludtam, ott elcsattant pár csók, aztán bealudtunk. ciki. utána én próbálkoztam, mert szerettem volna vele egy kis kalandot, de lepattintott. : D azóta, ha találkozunk, mindig nagyon zavarban van. főleg, hogy egyszer illuminált állapotában elmondta, mennyire tetszem neki, és bevallotta, hogy félt velem bármit kezdeni, mert ő évek óta nem szexelt és egy lúzer. persze erre a beszélgetésre nem is emlékszik.

meg többször is volt már, hogy megtetszett egy srác, jófej volt, úgy éreztem tetszek neki, küldtem a jeleket, mire felvilágosítottak közös ismerősök, hogy ő bizony a fiúkra bukik. annál rosszabb nincs is. és sajnos túl sokszor tetszett már meg meleg srác. : )

nem kaptam sosem durva dolgokat, adni sem szoktam. sok fiút visszautasítok, mert nagyon válogatós vagyok, de nem szoktam bunkó lenni.

2015. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Eddig csak visszautasítást kaptam. Mind a külsőmmel volt kapcsolatos. (mivel a belsőmet nem is ismerik.)

Most így hirtelen: "Bottal se nyúlnék hozzád"- mondat jutott eszembe. 22F

2015. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!