Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az exetek legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az exetek legdurvább húzása miután szakítottatok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi. El lehet ám válni kulturált módon is.
2014. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem mindenkinek sikerül... :S
2014. okt. 8. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Megcsalt, utána megmondtam neki azt hogy: Nem igazán akarok hozzá szólni többet ezen a bolygón és ebben az életben.
2014. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mögött egy legyet és elküldte nekem arról a fotót. Máig nem értem hogy mit akart ezzel :-D
2014. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megölt.
2014. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hettel a szakitasunk utan (en szakitottam, nem ereztem h ertelme lenne folytatni) atjott hozzam,h elvigye a cuccag es odaadja az enyemet. Vagyis en azt hittem, ezert jon. Idegbeteg modjara nekem esett a nyakamat szorongatta, rugdosott de szerencsere kitudtam szabadulni es hozza vagtam egy vazat. Korhaz lett a vege, asszem betortem a fejet de nem biztos.
2014. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megdugta a nagyimat
2014. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megleptem azzal,hogy beleélveztem a szájába, ...erre meg rám köpte..... na ekkor volt pápá
2014. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A cuccaim egy részét elég nehezen adta vissza, kb. 1évbe telt, ha hívtam telón emiatt, zaklatásnak vette, fenyegetett, még neki állt feljebb, de én oda nem tettem volna be a lábam, ahol megcsalt, így maradt az, hogy elhozza. De tuti, hogy a kisribije (16é volt akkor, az ex, 30), akivel utána jött össze hordta a cuccaim, meg nyúlt le dolgokat, mert nem mind került vissza hozzám.

Igaz miután nagy nehezen visszaadta, került olyan plüss is hozzám, amit egy másik csajtól kapott, így ezeket meg, ami még nálam maradt cucca s nem kérte, odaadtam szeretett szolgálatnak. Bár lehet a vaterán el kellett volna adnom. :-D


A másik még anno tinikoromban volt, most jutott eszembe, az meg a lábtörlőnk alá szórta a csikkeket. -.-

2014. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!