Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a srácok nem mozdulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srácok nem mozdulnak semmit a jelezgetésre, pedig biztosan észreveszik, akkor minek egyáltalán küldözgetni őket?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is volt már pár ilyen kérdés, hogy mit tennének, ha így meg úgy jelezne egy lány, többnyire olyan válaszok voltak, hogy nem venne róla tudomást, biztos nem is ő érdekli, azért mosolyog rá, mert valami vicces van rajta és hasonlók, nagyon kevesen mondták azt, hogy lépnének valamit, a többség inkább még a fejét is elfordítja. A való életben is ugyanezt tapasztaltam.

Akkor miért panaszkodnak mindig, hogy nem kapnak jeleket a lányoktól, mikor úgysem tenne a többség semmit?


2015. máj. 26. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi leginkább a szóból értünk. Egyszerű, mint a faék.
2015. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Azthiszem nem csak a neveltetés, ezt még az ovis koromban is tudtam, hogy úgy jutok csajhoz ha először én megyek oda. Ez belénk táplált dolog. Ami ezzel ellentétesen működik, hogy a nő kezdeményez az már fura. Főleg ha idősebb is az illető. Ilyenkor úgy gondolkodunk mint a csajok és megkérdezzük magunktól. 1, Tényleg tetszem neki? 2, Nem csak ki akar használni? 3, vajon lenne-e értelme beleugrani? .....

Tehát mégha nem is venném a lapot és odajönne hozzám a lány, hogy érez valamit még akkor is felmerül ezeknek a kérdéseknek a sorozata. Volt erre példa!

2015. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jelezgetni kell, hanem ténylegesen lépni a másik felé, ha akarunk valamit, ha meg derogált lépni, akkor utólag nem kell panaszkodni, meg kifogást gyártani, hogy "nem jelzett" meg "én jeleztem, de nem reagált" Ha akarunk valamit, azért lépni kell, bármi is nőtt a lábunk közé
2015. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg unalmas már és sablonos a jelezgetés, és sokszor nem egyértelmű mégha a nők ezt is gondolák.

A legegyszerűbb tényleg az amit az 1-es mond oda kell menni és beszélni a másikkal.

2015. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem veszik a lapot, akkor ha direktben odamennél hozzájuk, sem valószínű, hogy csinálnának bármit.
2015. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem lépek semmit, ha jelezget sem. Tudod miért? Azért mert a jelezgetéssel a könnyű végét akarja megfogni! Ha én férfiként odamegyek az engem érdeklő nőhöz leszólítani, akkor a nőtől is elvárhatom, hogy jöjjön oda hozzám és szólítson le, ha akar valamit. Semmivel sem nagyon erőfeszítés vagy nagyobb nehézség, mint nekem. Ha erre nem képes, nem gondolja komolyan. Ennyi.


24/F

2015. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért tanácsolgatják itt a lányoknak, hogy küldjenek jeleket, ha nem kezdeményez náluk senki?
2015. máj. 26. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak megrögzött emberek, akik szerint a kezdeményezés a férfi/fiú dolga, a nő csak passzív lehet és max jeleket küldhet.

Na mármost szerintem ez az évezred ökörsége és csak káros a kialakuló kapcsolatok ki nem alakulására nézve. :D Ezért én mindig azt tanácsolom, hogy akár fiú/férfi, akár lány/nő vagy, ha kiszemelsz valakit, menj oda hozzá és szólítsd le! Ne a csodát várj és ne jeleket küldözgess!


Picit gondold át!

Te kiszemelsz valakit... tetszik. Szívesen megismernéd. De nem tetszel érte, csak gyáván a jeleket küldözgeted... nézegetek, mosolyogsz, de ennyi. Szerinted miért kéne odamennie? Elvégre Te akarsz tőle valamit és nem Ő tőled, nem? Hogy várhatod, hogy leszólítson? Szerintem ez irreális.

Hasonlóképp, ha én kiszemelek valakit, odamegyek és a tudtára adom.

Nem a XIX. században élünk...

2015. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!