Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretném kirpóbálni a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kirpóbálni a szexet fiatal, vonzó, átlagos nővel, de ilyen prostituáltat nem tudok találni, hol lehet?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, akik lefekszenek velem, azok elég alja nők.


És én meg el nem tudom képzelni milyen lehet pl egy tök átlag nővel, aki nem ronda, nincsen zsiros hasa, stb...


Sajnos prostik közt meg csak olyan van, akin látszik, hogy prosti. Meg sajnos igen sok prosti el van hizva.


tehát bukik a dolog.


2015. máj. 26. 19:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Tényleg ne az út szélén nézelődj. A legtöbb prosti nem dagadt, nem ronda, inkább átlagnő vagy kicsivel felette. Prostinak, már ha ezalatt az erősen festett, kiélt arcot érted pedig végképp nem néznek ki. De a prostiktól se várj semmi jót ha bunkó vagy.
2015. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
20%
Akiket te akarsz azok a luxusprostik, de nekik van áruk, valószínű neked nem telik rá max ha hónapokig gyűjtesz...akik meg itt undorítóznak azokkal ne törődj, valószínű ocsmányak ők is, mert hát jaj születek...
2015. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
*szültek
2015. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
72%
Hat hallod ezekutan marad a marok Julcsa
2015. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, utolsó, én is szültem, 15 kilóval vagyok kevesebb, mint a terhesség előtt.

Attól még undorító a kérdező.

Mert:

-úgy beszél a nőkről, mintha tárgyak lennének.

-ha alja nők fekszenek le csak vele, akkor ő is elég gáz lehet.

-ha így leócsárolja őket, nem kötelező megdugni egyet se. (Saját igénytelenségéről állít ki szegénységi bizonyítványt.)


Rakat netes oldal van tele kurwákkal, mindenféle külsejű van. 15ezerből bőven megvan bármelyik.

2015. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
51%
Na vegre a 15 - os nek abszolut igaza van
2015. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
91%
Sok olyan prostit tudok, aki nincs elhízva, nézelődj a rosszlányokon pl.
2015. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
4%
Nem kell rinyálni, a mai nők 80%-a egy pénzéhes lotyi, aztán ha nekik úgy tetszik elválnak, viszik a vagyonod és a gyerekkel állnak bosszút. Nem valók többre mint egy jó menet.
2015. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%

Undorító vagy.

Már amúgy leírák a választ néhán ykommenttel előbb. nem értem, mit válaszogatsz már a kommentekre

2015. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

mert hülyének néztek, azért!


szerinted nem az volt az első dolgom, hogy a rosszlanyokon nézek szét?


sajnos szinte csak undoritó nők vannak.


sok igénytlen proli lotyó. Meg hát romák.

2015. máj. 30. 16:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!