Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretném kirpóbálni a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kirpóbálni a szexet fiatal, vonzó, átlagos nővel, de ilyen prostituáltat nem tudok találni, hol lehet?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, akik lefekszenek velem, azok elég alja nők.


És én meg el nem tudom képzelni milyen lehet pl egy tök átlag nővel, aki nem ronda, nincsen zsiros hasa, stb...


Sajnos prostik közt meg csak olyan van, akin látszik, hogy prosti. Meg sajnos igen sok prosti el van hizva.


tehát bukik a dolog.


2015. máj. 26. 19:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező egy troll. Eleget néztem a rosszlanyok.hu-t, összesen egy nő volt a több százból, aki romának tűnt, az is rendben volt. Azt még elhinném, hogy nem talál olyat aki az ő "kényes" ízlése szerint is 100%-os, de hogy átlagost se talál az nevetséges.
2015. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy impotens pszichopata.
2015. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%
Egyikre se áll fel a farka, és nem magában keresi a hibát hanem a nőkre fogja.
2015. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
igzából egy hobbiprosti kéne, aki még nem volt több ezer pasival.
2015. máj. 30. 17:09
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
de ratyi vagy
2015. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
5%

Aztan miert lenne undirito a srac? Mert jocsajjal is akar szexelni? Jah, micsoda gaz...

Az inkabb gaz, hogy sotet mint a vakond belso zsebe, viszont azt is tudjuk, ha emelle jokepu es magas lenne, mar minden ujjara jutott volna 2 jocsaj. Igy meg nem ertem mit vergodik itt par csajszi ezen. Tudjuk mi jol, hogy ti is tudjatok, hogy tudjuk mi a palya:-)

2015. jún. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

azért egy ilyen se elég jó neked?

[link]

2015. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
krvásssan néz ki
2015. jún. 20. 10:53
 29/33 anonim ***** válasza:
Ha már másban képtelen vagy gondolkodni, kaparj össze pár százezret erre a célra, és találsz nőt, aki nem prosti, de könnyűvérű, és lefekszik veled mondjuk annak fejében, hogy elviszed nyaralni valahova. Van oldal is egyébként, ahol utazni akaró ilyen nők ismerkednek, nem emlékszem a címére, de gugliban nem lehet nehéz előkaparni.
2015. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
És te hogy nézel ki, ha ennyire tudsz kritizálni? Akivel csak "alja nők" fekszenek le, meg prostiznia kell nem hiszem, hogy egy adonisz lehet :D
2015. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!