Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy feltűnően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy feltűnően jó pasik / nők egyedül vannak régóta?

Figyelt kérdés
persze tudom, ez igy nem túl konkrét. Mégis... van pl. egy lány, buliban mindenhol rengeteg fiú barátja van. Rohadt jól is néz ki. Mégis egyedül van elég régóta! Ez hogy lehet?
2015. máj. 28. 01:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Rengeteg oka lehet.


Néhány példa:

- szerelmes valaki másba, akivel nem jön össze a dolog

- nem akar kapcsolatot

- egyik általa ismert pasi iránt sem érez semmi átütőt, ami elég lenne egy kapcsolathoz

- túlzottan válogat

- nincs túl az exén

- szexuális

- olyan élethelyzetben van, hogy nem fér bele most éppen egy kapcsolat


etc.

2015. máj. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

-Élvezik, hogy így több emberrel is flörtölhetnek.

-szexkapcsolatban, barátság extrákkal kapcsolatban vannak benne

-az egy éjszakás kalandokat szeretik.


L20

2015. máj. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én két fiút ismerek, akik nekem tetszettek, de nem akartak kapcsolatot. A haverjaikat faggattam, hogy miért és azt mondták, hogy válogatósak. Nem szépség terén, hanem inkább normális lányokat keresnek. Félnek, hogy féltékeny, idegesítő csajt fognak ki, akik megpróbálnak parancsolgatni nekik, nem bíznak a nőkben. Én nem ilyen vagyok, de sajnos nem adtak esélyt, hogy bizonyítsak... :(
2015. máj. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 opened paradise ***** válasza:
27%

Én is ezt kérdem magamtól minden nap...

El ne hidd! :D

2015. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
(aszexuálisat akartam írni, csak lemaradt az "a" az elejéről, bocsánat)
2015. máj. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy az a rengeteg fiú barátja mind ezen állapot ellen próbál küzdeni úgy, hogy vért izzad bele.

Gondoltam, csak szólok.

2015. máj. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Sajnos helyettük nem tudok beszélni, viszont hallottak alapján nagyon jó csajnak számítok, úgyhogy úgy döntöttem leírom én mire vágyom. Biztos hallottál már Barney Stinson skálájáról. Na, én valahol a crazy tetején helyezkedem el. Annak ellenére, hogy kifejezetten követem a divatot, járok bulizni, nagy gamer lány vagyok. Egy olyan srácot keresek, akivel egész nap nyomhatnám a Killing Floors 2-t, vagy a GTA5-öt, aztán leinnánk magunkat, és szexelnénk egy hatalmasat. Ezen felül a 24/7 legyünk együtt dologra sem vágyom. Na most ezzel az a baj, hogy ilyen srácot nehéz találni, illetve engem a kigyúrt izomagyak találnal meg mindig, vagy a kis díszb*zik.
2015. máj. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#7: túl jól hangzik ahhoz, hogy létezzél.
2015. máj. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
#8: Nem tudom melyik része fogott meg, ami miatt nem létezhetnék. :) Minden ember más és más, én hiú, lányos külsôbe ragadt fiû lettem. :P
2015. máj. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9:

Nézzük csak: amolyan kockaféle vagy, de van normális oldalad is, feltehetőleg még nőnek is nézel ki, van igényed a másikra több szempontból is, de azért nem akaszkodnál folyton a nyakára, ez összességében miért nem túl jó a létezéshez? :D

2015. máj. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!