Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több 30-as pasinak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több 30-as pasinak nem volt soha dolga nővel, ennek mi lehet az oka, mert a nőknél ilyen szinte nincs is?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rossz irányba tart a társadalom. Később a nagyon ráfáznak, majd a nők.

2015. máj. 28. 10:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/204 anonim ***** válasza:
30%

Utolso, tok jo hogy segiteni akarsz a figuranak, de egyreszt eleg vilagos, hogy csak szivat /nem irt semilyen listat/ masreszt nagyon jol tette, mert nincs jelentosege.

Mindenki tudja, hogy a kevesbe jol kinezo, anyukaval elo munkanelkuli sracoknak nincs csajuk, /vagy ha nem munkanelkuli, alacsony jovedelmu.

Az egvilagon semmi jelentosege annak, hogy milyen tulajdonsagaik vannak. Vagy te azt gondolod, hogy titokban gyerekeket kinoznak a pinceben es emiatt nincs csajuk? Vagy valami ubergonosz sotet lelju emberek? Komolyan kerdem.

2015. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/204 anonim ***** válasza:
25%
Mibol gondolod h nincs baratnom? /amugy jelenleg tenyleg nincs, de szamos volt, pedig kb 20 eves korom ota igy gondolkodom, es ha hiszed ha nem, kifejezetten tetszik a nok tobbsegenek, ha pl ebbol viccet csinalok, vagy szarkasztikus megjegyzeseket teszek. Ugyanis mindenkinek jobb, ha nem kell megjatszania magat. /
2015. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/204 anonim ***** válasza:
76%

"Azt meg senki nem higgye, hogy mindenki, aki jóképű, az gonosz, aki meg csúnya, annak aranyszíve van. "


Na, igen.


Életem leggázosabb kinézetű, legcsóringerebb palija ba$zott át és alázott $zarrá a legjobban...

Innentől kezdve.... pénztárcát nem nézem, sose néztem, mert ami kell, azt megoldom magam inkább, nehogy még a végén a szememre vesse bárki, de külső szerint igenis van pofám szelektálni ezek után. Bocs minden előnytelen külsejű, de "arany szívű" nőgyűlölőtől...

2015. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/204 anonim ***** válasza:
82%
Akkor én vagyok az egyetlen nő, akinek számítanak a tulajdonságok.
2015. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/204 anonim ***** válasza:
17%

Senki nem allitotta hogy a csunya embereknek arany szivuk van.

Kedves 74% os, akadjal mar le a nogyulolosdirol legyszives. Es nem azert szelektalsz kulso alapjan, mert tanultal abbol /'ezek utan'/ a csunyafiubol, hanem azert, mert azota megteheted. Azok a 'nogyulolok' eppen errol beszelnek. A hozzad hasonlo csajok akiknek kettonel tobb udvarlojuk van, nem tulajdonsagok szerint szelektalnak. Pont.

2015. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/204 anonim ***** válasza:
80%

A külső ÉS a tulajdonságok számítanak.


Ha lenne egy szuperjó pasim, aki olyanokat mondana, mint te, inkább egyedül élnék, mert rohadtul nincs kapacitásom arra, hogy állandóan a nyávogást hallgassam.


Vagy ha hülye lenne, mint a seggem. Miről beszélgetnénk? Csak állna és nézne ki a fejéből?

2015. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/204 anonim ***** válasza:
28%

Amugy meg penz alapjan azert nem szelektalsz, mert azt mar nem teheted meg. Amibol az kovetkezik, hogy a jopasik kozt is csak modjaval valogathatsz.

Az ilyesmi minden esetben ugy mukodik, /ha feltetelezunk egy olyan hapsit, aki ket osszetett mondatot meg tud fogalmazni folyekonyan/ hogy elso ket pontban a 74eshez hasonlo no azt meri fel mennyire 'helyes' a figura, illetve hogy milyen vastag a penztarcaja. Ha mind a kettoben kiemelkedo, akkor a vilag gyokere is lehet a csavo, el van nezve. A rossz tulajdonsagok elnezesenek merteke minden esetben egyesen aranyos a jopasisag, illetve az anyagi helyzet mertekevel.

Ezert van ez, hogy a vezna anyukaval elo gyerek ha ketertelmu megjegyzest teszt egy ilyen nonek, az a s.g.gfej lesz, akit surgosen el kell kerulni,mig egy komoly egzisztenciaju, helyespasi ugyanezzel a megjegyzessel fel tudja szedni a csajt. /mert magabiztos/

2015. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/204 anonim ***** válasza:
77%

Elképesztő, hogy azt hiszed, minden nő a világon egyformán választ pasit.


Szerinted az egyedülálló nők hogy a lóba fizetnek dolgokat? Tudtátok, hogy már a nők is dolgozhatnak?


Soha nem költeném más pénzét. Engem feminista nő nevelt fel, mindig azt tanította, és úgy is viselkedett, hogy ne támaszkodj senkire anyagilag, és ha kell valami, gyűjts össze rá a pénzt.


Megalázónak tartom, ha fizetni akarnak nekem vagy helyettem, mint egy pisis kölyöknek.

2015. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/204 anonim ***** válasza:
18%
Igen, amibol az kovetkezik, hogy majd ha anyukad segit, lehet lesz egy pici lakasod, es kipengeted a rezsit stb, ezzel egyutt ugyanugy fogsz szelektalni, mint a tobbi no. Magyarul pont semmi jelentosege, hogy teged arra neveltek, egyedul se halj ehen. /fura, mert a ferfiaknal erre nevelni sem kell, ja tudom, a tarsadalmi konstrukciok, meg a patriarchizmus/ Kepzeld el, egyszer udvaroltam egy feminista lanynak, a legelso alkalommal a zsebemben kezdett turkalni/mennyit keresek stb/ .
2015. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/204 anonim ***** válasza:
89%

Van lakásom és boldogan élek, köszönöm.


Annyi érdekel, hogy nekem ne kelljen eltartanom senkit.

Mivel én sem várom el.

2015. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!