Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több 30-as pasinak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több 30-as pasinak nem volt soha dolga nővel, ennek mi lehet az oka, mert a nőknél ilyen szinte nincs is?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rossz irányba tart a társadalom. Később a nagyon ráfáznak, majd a nők.

2015. máj. 28. 10:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/204 anonim ***** válasza:
61%

57

Ezt mégis honnan veszed? Sehol nem írtam ilyet. Légyszíves ne vetítsd ki rám a keserűséged. Az meg komolyan érdekelne, hogy a "mércére" írt válaszomból miféle logikával szűrted ezt le.

2015. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/204 anonim ***** válasza:
20%
61-es Abból hogy féltél vitát gerjeszteni mivel is van neked több. Ezért következtet arra az ember, hogy neked biztos nagyon sok mindened van. Egy átlag férfinak nem sok mindene van. Ezért átlagos. Nincs jó kinézete, nincs jó munkája, nincs sok pénze, nincs saját lakása stb. ezért gondoltam, hogy az átlagos nálad szóba sem jöhet.
2015. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/204 anonim ***** válasza:
44%
60-as Te is ilyen ész osztó vagy. Akkor halljuk! Mi ezeknek a férfiaknak a készülékében a hiba?
2015. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/204 anonim ***** válasza:
56%
#63: olvasd kérlek vissza magad, oldalakon át!
2015. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/204 anonim ***** válasza:
35%
64-es. Minek? Minden szót tudok amit leírtam. Minden amit írtam igaz. Miért olvassam vissza?
2015. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/204 anonim ***** válasza:
57%
59-es,én nem vagyok szépfiú párti,a férjem sem szép csak átlagos,de ő legalább ad magára és normális.Mint ahogy írtam,nem a férfiakat kell sajnálni,hanem a nőket,sok normális külsejű női ismerősömnek olyan palija/férje van,akikkel én szégyellnék végigmenni az utcán.Az igaz,hogy tizenévesen minden lány szépfiúkról álmodozik,de 20 év felett már kénytelenek leadni az igényeikből,ha csak nem akarnak aggszüzek lenni,és ahogy telnek az évek egyre inkább így van ez.
2015. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/204 anonim ***** válasza:
72%

62

Rossz következtetés. Nem akarok dicsekedni illetve már amúgy is keserű embereknek felvágni. Ezt tapintatnak szántam, de persze egyből anyagias csaj leszek aki nem tehetős emnerrel össze se jön...


Komolyan minek írjak le bármit is, miért legyek tekintettel rátok vagy bárkire a való életbe ha mindegy mit teszek, mondok csak a vagdalkózás általánosítás a válasz? Úgyis azt hiszitek amit el akartok hinni.


Tájékoztatásul megsúgom, hogy páromnak sincs saját lakása se kocsija.

2015. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/204 anonim ***** válasza:
42%
66-os. Akkor sajnáld a nőket mert ennyi csúnya férfi van.
2015. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/204 anonim ***** válasza:
23%
67-es- Akkor valamije csak van. Mert ha azt mondod, hogy minden átlagos a párodban akkor félre értettelek.
2015. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/204 anonim ***** válasza:
36%
Az ok egyszerű: sokkal több a férfi, mint a nő, főleg fiatalabb korosztályban. Aki nem hiszi, járjon utána a hivatalos korfákat megvizsgálva. Ha egy helyre gyűjtenénk a 20 és 30 év közötti férfiakat, akik "számon felüliek", tehát nem jut nekik nő, akkor egy Szekszárd méretű település kellene hozzá. Nem akkora csoda tehát, hogy bár 28 múltam, mégsem volt még dolgom nővel.
2015. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!